Чесні новини з усієї України!

В Україні можна перевіритися на туберкульоз он-лайн

В Україні можна перевіритися на туберкульоз он-лайн

Скринінгова онлайн анкета містить всього 13 питань, на які може відповісти кожен всього за 5 хвилин. За результатами анкетування можна дізнатися чи є ризик того, що людина хвора на туберкульоз і чи рекомендовано їй додаткове обстеження. 

Проблема туберкульозу дуже актуальна для України. Ця небезпечна хвороба може бути непомітною впродовж багатьох місяців, тож люди часто звертаються по допомогу на пізніх стадіях хвороби. Один хворий на туберкульоз, який не знає про свій діагноз і не отримує лікування, може за рік заразити близько 10-15 людей.

Лише за липень цього року було зареєстровано 2067 нових випадків туберкульозу. Загалом станом на 14 серпня 2019 року під медичним наглядом знаходиться 20 235 осіб. За оцінкою експертів, кожен п’ятий хворий на туберкульоз не знає про свою хворобу та не звернувся за медичною допомогою.

Центр громадського здоров’я створив зручний онлайн-інструмент, який дає можливість  перевірити чи є симптоми туберкульозу. За результатами проходження тесту можна отримаєте інформацію про ступінь ризику захворювання на туберкульоз, а також рекомендацію про необхідність звернутися до сімейного лікаря, в разі необхідності.

Тест можна пройти за 5 хвилин за посиланням http://tbtest.phc.org.ua

Як ЗНАЮТЬ ВСІ, в Одесі сгоріли люди у Токіо-Стар

В одесском отеле из-за масштабного пожара погибли люди

Метки:

Leave a comment

Top