Чесні новини з усієї України!

У Збройних Сил України не вистачає гуртожитків

У Збройних Сил України не вистачає гуртожитків

В Україні побудували в п’ять разів менше гуртожитків для ЗСУ, ніж планували — 39 казарм поліпшеного типу для розміщення контрактників Збройних сил, замість запланованих 184.

«Станом на сьогодні, в 135 казармах ведуться будівельно-монтажні роботи. У 23 з них будівельні роботи повинні закінчитися вже в серпні», — йдеться у відповіді Міністерства оборони.

При цьому ще в лютому головний інженер Головного квартирно-експлуатаційного управління ЗСУ Олександр Чергінець заявляв, що в першому півріччі буде введено в експлуатацію понад 100 будівель. Тоді ж він відзначив, що інші казарми будуть введені в експлуатацію до кінця року.

Наразі по 10 казармам йдуть повторні закупівлі через несумлінне ставлення до своїх обов’язків підрядників. Ще запланована перебудова під казарми поліпшеного типу п’яти будівель. У трьох з об’єктів будівельно-монтажні роботи ведуться, в двох — вже завершені.

Проблеми з термінами почалися буквально за кілька місяців після підписання договорів. У травні 2018 року радник Міністра оборони України Юрій Бірюков писав, що будівельники зірвали терміни будівництва по багатьох об’єктах.

ДОВІДКА ЗНАВЦІВ

У березні 2018 р. оголосили початок торгів по 184 казармах, на їх зведення було виділено 2,3 млрд грн.

Роботи з будівництва казарм повинні бути виконані в строк 210 календарних днів — до 31 жовтня 2018 року, пише сайт Міноборони. З моменту укладення договорів вже пройшло близько 500 днів.

Як ЗНАЮТЬ ВСІ, в одеському готелі є загиблі у пожежі люди

В одесском отеле из-за масштабного пожара погибли люди

 

В одесском отеле из-за масштабного пожара погибли люди

Leave a comment

Top