Чесні новини з усієї України!

В Одесі вперше показали пародію на Президента

В Одесі вперше показали пародію на Президента

Нарешті відбулися довгоочікувані зйомки нових випусків проекту «Вечірній Квартал». Це перший запис популярної програми після інавгурації Володимира Зеленського, тому багато глядачів були у передчутті, чи будуть жартувати учасники колективу над своїм колишнім керівником, а нині президентом країни.

Відкривав шоу традиційний політичний номер, на цей раз на тему новосілля у новому офісі Президента. За сюжетом в кабінет до Зеленського по черзі заходили Петро Порошенко, Юлія Тимошенко та Віталій Кличко і намагалися домовитися про співпрацю, вручаючи різні презенти. Роль Володимира у «Кварталі» тепер виконуватиме Юрій Великий, учасник одеського дуету «Брати Шумахери». До слова, вперше в нових випусках хлопці «пройдуться» по керівнику Офісу Президента Андрію Богдану. В одному номері «квартальники» порівняють його з «суфлером, якому вухо Зеленського саме одного разу може сказати «відвали», а в іншому, музичному — представлять від його імені романтичне зізнання президенту на мотив хіта Леоніда Агутіна «Я буду завжди з тобою».

З приводу самого Зеленського хлопці «вкололи» його за любов до шаурми, всюдисущу охорону, з’їзд партії у Трускавці та «наїзди» на чиновників по всій країні.

А ще вперше у «Вечірньому Кварталі» показали пародію на Першу леді України, Олену Зеленську. За сценарієм вони з чоловіком прийшли на зйомки шоу і коментувала разом з ним, що відбувається на сцені прямо із залу для глядачів.

Із зірок в записі нових випусків взяли участь групи Mozgi, «Время и стекло», а також співак Віталій Козловський.

В ефірі «1+1» першу частину «Вечірнього Кварталу» покажуть вже у День Незалежності, 24 серпня.

Як ЗНАЮТЬ ВСІ, українська оперна співачка отримала перше місце на світовому конкурсі

Украинка стала победительницей на одном из самых крупных в мире конкурсов классических вокалистов

 

Leave a comment

Top