Чесні новини з усієї України!

Звільняти Кличка з посади голови КМДА не хочуть

Звільняти Кличка з посади голови КМДА не хочуть

Кабмін відмовився розглядати звільнення Володимира Кличка. Про це в Facebook написав Василь Рябчук, прес-секретар прем’єр-міністра Володимира Гройсмана. А якщо би узгодили – то його заяву про звільнення розглянули би вже 14 серпня на засіданні Кабміну.

Кличко назвав цю ініціативу протизаконною і заявив, що має намір відстоювати чинний порядок, згідно з яким обраний мер столиці автоматично призначається головою міськадміністрації. Він підкреслив, що розділення посад і введення в столиці «двовладдя» є антиконституційним.

Керівник Офісу Президента України Андрій Богдан заявив, що до нього приходила людина нібито від одного зі «смотрящих» Києва і пропонувала розділити награбовані бюджетні гроші столиці навпіл, але при цьому не робити кроків щодо зміни глави КМДА. При цьому Богдан сказав, що не був готовий до такої зустрічі, і йому не вдалося зафіксувати розмову.

ДОВІДКА ЗНАВЦІВ

Раніше Офіс президента України звернувся до Кабміну з проханням внести подання на звільнення Кличка з посади голови КМДА. В ОПУ виступають за розділення посад мера і голови Київської міської адміністрації.

25 червня 2014 року мер Києва був призначений головою Київської міської державної адміністрації указом п’ятого президента України Петра Порошенка. Іншим своїм указом Порошенко звільнив з цієї посади Володимира Бондаренка.

Як ЗНАЮТЬ ВСІ, в одеському аеропорту має появитися нова креативна скульптура

Одесский аэропорт объявил конкурс скульптуры

Метки:

Leave a comment

Top