Чесні новини з усієї України!

Відпочинок у розпалі. Куди українцям їхати?

Відпочинок у розпалі. Куди українцям їхати?

Туреччина, Єгипет, Іспанія, Греція, Болгарія. Саме у ці країни українці їздять на відпочинок у цьому році найбільше.

Виконавчий директор Української асоціації туристичних агентств Павло Григораш зазначив, що у минулому році турецькі курорти відвідало 704 тисячі організованих українських туристів. За кількістю куплених путівок ми поступаємося тільки росіянам і німцям. Також популярними курортами стали Німеччина та Іспанія. Єгипет влітку користується попитом, але все ж частіше туди їдуть восени або навесні, коли температура повітря не така висока, як зараз.

Крім путівок за кордон користуються попитом і тури по Україні.

Влітку українці активно виїжджають в автобусні тури всередині країни на кілька днів. Популярністю користуються тури, в які, наприклад, включені відвідування відразу декількох замків на Західній Україні, розповідають представники туркомпаній. За словами менеджерів туристичних фірм, що пропонують подібний маршрут, інтерес до цього напрямку не знижується вже кілька років поспіль.

Також стають популярними види активного відпочинку на річках. Так, любителі екстриму можуть сплавлятися на байдарках по річках Стохід, Прип’ять, Случ.

Але, зазначається, що вартість турів зросла як на зарубіжні морські курорти, так і на відпочинок в Україні. Пляжні тури стали дорожче приблизно на 10-15% в порівнянні з минулим роком. Турецькі готелі також подорожчали, приблизно на 10-15%. Це робить Єгипет більш привабливим за ціною, а значить, і більш популярним, незважаючи на більш жаркий клімат в літній період.

В середньому поїздка за кордон на двох обійдеться в 25-30 тис. грн.

Поїздку по Україні можна об’єднати з відвідуванням Львова або Тернополя. Якщо їхати зі Львова, одноденний тур буде коштувати від 350-450 гривень. Практично такі ж ціни на одноденний тур з Києва до Чернігова — близько 400-600 гривень.

Для тих, хто шукає нові напрямки для відпочинку, перший українець, який відвідав усі країни світу, мандрівник Костянтин Симоненко рекомендує звернути увагу на незвідані туристами європейські маршрути.

Як ЗНАЮТЬ ВСІ, легалізація казіно Україні конче необхідна — говорить Зеленський

Легализация казино, или зачем нам украинский Лас-Вегас?

Метки:

Leave a comment

Top