Чесні новини з усієї України!

Смешка та Вілкула фінансувала людина олігарха

Смешка та Вілкула фінансувала людина олігарха

Рух «ЧЕСНО» повідомив, що виборчі кампанії партії «Сила і честь» Ігоря Смешка та Олександра Вілкула фінансувала людина з підприємства Ахметова.

Як повідомляється, від співробітника компанії «Метінвест Холдинг», що належить Рінату Ахметову Сергія Сухова партія Смешка отримала на вибори у Раду 210 тис. грн. Також, відповідно до остаточного фінансового звіту про використання коштів виборчого фонду, партія Смешка витратила на передвиборчу кампанію 26,8 млн грн, з них 26,73 млн грн — кошти самої партії, а 248,4 тис. грн — внески.

Найбільше партія витратилася на телерекламу (20 млн грн), а 5,3 млн грн пішло ТРК «Україна», який також належить Ахметову.

Зазначемо, Сергій Сухов під час президентської передвиборчої кампанії пожертвував 1,5 млн грн також й Олександру Вілкулу.

Між іншим, дружина Сухова Ксенія займає посаду заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Маріупольської міськради.

ДОВІДКА ЗНАВЦІВ

Три партії, які пройшли в Раду, подали остаточні фінансові звіти про використання коштів виборчого фонду. «Слуга народу» витратила 114,65 млн грн, партія Петра Порошенка «Європейська солідарність» — 99,5 млн грн«Слуга народу», «Батьківщина» і партія Порошенка представили фінзвіти з виборів у Раду. Найбільше витратилися на ТБ, а партія Юлії Тимошенко «Батьківщина» — 87,2 млн грн.

Центральна виборча комісія виявила порушення у фінансових звітах партій Михеїла Саакашвілі «Рух нових сил», блогера Анатолія Шарія та «Громадянської позиції» Анатолія Гриценка.

Як ЗНАЮТЬ ВСІ, Богдану давали великий грошовий хабар

Богдану дали взятку в 20 млн долларов?

Top