Чесні новини з усієї України!

Як «вільні радикали» вирішили Супрун «потопити»

Як «вільні радикали» вирішили Супрун «потопити»

Окружний адміністративний суд Києва вимагає показати документи про громадянство в.о. міністра охорони здоров’я України Уляни Супрун. Позов подав Ігор Мосійчук.

Суд хоче проянити питання щодо відсутністі у неї повноважень міністра і визнання її дій протиправними. На прикінці засідання суд зобов’язав Державну міграційну службу надати завірену копію документа, що підтверджує припинення Супрун громадянства США. А від секретаріату Кабміну судді зажадали копії протоколів засідань уряду, в яких брала участь Супрун з моменту призначення його на цю посаду. Усі документи повинні бути надані суду через місяць.

ДОВІДКА ЗНАВЦІВ

Кабінет міністрів призначив Уляну Супрун виконуючою обов’язків міністра охорони здоров’я 27 липня 2016 року.

5 лютого 2019 Окружний адміністративний суд Києва відсторонив Уляну Супрун від виконання обов’язків міністра охорони здоров’я за позовом народного депутата фракції «Радикальна партія Олега Ляшка» Ігоря Мосійчука.

Суд мотивував своє рішення тим, що Уляна Супрун, як перший заступник міністра охорони здоров’я, понад 1 місяць тимчасово виконує обов’язки міністра. Крім того, у суді повідомили, що в 2015 році Супрун отримала громадянство України, але досі має іноземне громадянство США, що заборонено українським законодавством.

Адмінсуд пояснив, що він не повністю усунув Супрун. Суд відсторонив її від виконання обов’язків міністра, і заборона стосується виключно дій, які законом прямо віднесено до виключної компетенції цієї посади.

Міністр юстиції Павло Петренко назвав таке рішення суду абсурдним і заявив про намір оскаржити його.

Пізніше Уляна Супрун розповіла про вільні радикали, які шкодять організму і згадала «невільних радикалів», які шкодять країні», проілюструвавши пост фото з Олегом Ляшком та Ігорем Мосійчуком.

Раніше Уляна Супрун отримала п’ять повісток на виклик до Печерського суду для розгляду справ про адміністративні правопорушення.

Як ЗНАЮТЬ ВСІ, що Вілкула та Смешко під час виборів фінансувала людина Ахметова.

Смешка та Вілкула фінансувала людина олігарха

Leave a comment

Top