Чесні новини з усієї України!

У Раді планують встановити штучний інтелект проти “кнопкодавства”

У Раді планують встановити штучний інтелект проти “кнопкодавства”

Партія «Слуга народу» хоче застосувати у Верховн ій Раді програму із використанням технологій штучного інтелекту «Великий брат» для відстежування корупційних голосувань, повідомив нардеп від «Слуги народу» Давид Арахамія.

“Будуть, напевно, спроби корупції в групах. Є такі традиції парламентські. Наше завдання – з ними боротися. Штучний інтелект має їх виловити… У парламенті є ймовірність появи груп впливу. Це динамічна картина. Сьогодні, 5, 7, потім – 20 осіб. І ми за цим можемо не встежити. Тому застосовуємо таку технологію”, — повідомив він.

Арахамія пояснив, що система безперервно аналізуватиме голоси, результати голосування, і сформує зразки традиційного голосування нардепів. Як тільки з’являтимуться відхилення у голосуванні, програма повідомлятиме про зафіксовану аномалію.

ДОВІДКА ЗНАВЦІВ

8 червня 2018 року у Верховній Раді було зареєстровано законопроект №8461, який передбачає кримінальну відповідальність за неособисте голосування депутатів (т.зв. «кнопкодавство»). Автором документа є перший заступник голови Комітету Верховної Ради з питань правової політики і правосуддя Леонід Ємець.

Як ЗНАЮТЬ ВСІ, український беркутовець працює на Москву

У Москві протести розгоняв український беркутівець

Leave a comment

ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины

Top