Чесні новини з усієї України!

Кредити під 12−13% в Україні для іноземних банків – це можливо

Кредити під 12−13% в Україні для іноземних банків – це можливо

В цьому впевнений заступник голови Офісу президента України Олексій Гончарук, який провів зустріч з керівниками іноземних банків в Україні. Про це він повідомив на власній сторінці у Facebook.

«Іпотека (кредитування) під 12−13% у гривні вже в наступному році? Неможливо? Я так не думаю! Мав сьогодні дуже відверту і хорошу розмову з керівниками іноземних банків в Україні. Готуйте бізнес-плани, шановні підприємці. Країна змінюється. Все буде добре», — написав він.

ДОВІДКА ЗНАВЦІВ

26 квітня Нацбанк вперше за два роки знизив облікову ставку — з 18% до 17,5%. У липні вона була знижена до 17%. В ICU повідомляли, що в квітні 2019 р. портфель кредитів приватним нефінансовим корпораціям знизився на 1,1% в річному вираженні. Зростання вартості кредитування в четвертому кварталі 2018 року знизило попит на кредитний ресурс.

Банки прогнозують, що в липні-вересні попит на кредити збільшиться, зокрема від малих і середніх підприємств і від населення в споживчому сегменті. Про це свідчать результати опитування «Про умови банківського кредитування», проведеного Національним банком у червні-липні.

Как ЗНАЮТ ВСЕ, в Верховной Раде — новые депутаты

Нові обличчя Верховної Ради: хто ви?

Leave a comment

ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины

Top