Чесні новини з усієї України!

У Києві пройде новий фестиваль сучасного українського кіно

У Києві пройде новий фестиваль сучасного українського кіно

12-14 вересня у київському Будинку кіно (вул. Саксаганського, 6) відбудеться новий кінофестиваль – Кіноогляд Сучасного Українського Кіна. Головний фокус організатори зроблять на короткому метрі та роботах режисерів-початківців.

У конкурсній програмі Кіноогляду – українські короткометражні фільми, за які голосуватимуть не лише члени журі, а й глядачі. Переможців обиратимуть у чотирьох категоріях: ігрове кіно, документальне, анімаційне та експериментальне.

Також у програмі – міжнародна позаконкурсна програма, присвячена соціальним питанням, та навчальна платформа: майстер-класи, презентації, зустрічі тощо.

Цьогоріч Кіноогляд Сучасного Українського Кіна проводять на ґрант від Українського культурного фонду.

Довідка ЗНАВЦІВ

Проєкт спрямований на відкриття нових імен в українському кіно серед студентів, випускників, дебютантів. Програма включає національний конкурс короткометражних фільмів, міжнародну позаконкурсну програму та навчальну платформу для любителів та представників кіносфери.

В рамках національної конкурсної програми Кіноогляду проводитиметься голосування журі (Гран Прі) та глядацьке голосування в чотирьох категоріях: ігрове, документальне, анімаційне та експериментальне кіно. Команда Кіноогляду планує залучити до оцінювання журі — професіоналів у різних сферах, які оберуть свій найкращий фільм конкурсної програми.

Міжнародна позаконкурсна програма буде представлена спеціальними показами, присвяченими важливим соціальним питанням України та світу.

Для молодих кінематографістів відкриється можливість знайти свою аудиторію та налагодити професійні зв’язки. Глядачі матимуть змогу оцінити короткометражки молодих режисерів, поспілкуватися з ними про кіно, надихнутися їхніми чудовими роботами та почати працювати над своїми першими фільмами.

Кіноогляд проводиться учасниками громадської організації «Сучасне Українське Кіно «СУК» за підтримки Українського Культурного Фонду. Проєкт раніше був частково реалізований у рамках фестивалю GogolFest з 2015 по 2017 рік. Команда ГО “СУК” займалася кінопрограмою фестивалю та протягом трьох років проводила конкурс «Золотий СУК».

Кінорежисери можуть пропонувати свої роботи до участі в конкурсі до 15 серпня. Прийом заявок за посиланням: https://bit.ly/2ObogBP

Як ЗНАЮТЬ ВСІ, Філарет не хоче бути у складі ПЦУ

Філарет підкреслив, що його примушують бути у ПЦУ

Leave a comment

ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины

Top