Чесні новини з усієї України!

У Херсоні відбулися роковини нападу на Гандзюк

У Херсоні відбулися роковини нападу на Гандзюк

Багато учасників акції «Вбивці Катерини Гандзюк мають бути покарані!» прибули з інших міст України та вимагали притягти до відповідальності організаторів і замовників убивства.

Акція відбулася під обласним управлінням поліції та Херсонською облдержадміністрацією. Учасники використали піротехніку, але постраждалих немає.

«Сьогодні день, який поділив життя Каті, моє життя, життя всіх, хто був з нею близьким, на «до» та «після»… «Після» були важкі муки, страждання, бажання вижити та смерть… Каті немає. Сьогодні ми зібралися тут, щоб вшанувати її пам’ять та сказати, що зло не покаране», – заявив під час акції батько Катерини Віктор Гандзюк.

Активісти також пішли до будинків фігуранта справи Ігоря Павловського та колишнього заступника голови Херсонської облдержадміністрації Євгена Рищука. На стінах вони залишили графіті з зображенням покійної та написи «Тут живе вбивця».

ДОВІДКА ЗНАВЦІВ

Активістка, чиновниця Херсонської міської ради Катерина Гандзюк померла 4 листопада 2018 р.,  через три місяці після того, як її облили концентрованою сірчаною кислотою у Херсоні.

Після її смерті справу перекваліфікували на «умисне вбивство», однак згодом ГПУ змінила кваліфікацію підозрюваного у замовленні злочину Владислава Мангера на «умисне тілесне ушкодження, вчинене способом, що має характер особливого мучення, або вчинене групою осіб, а також з метою залякування потерпілого або інших осіб, або вчинене на замовлення, або спричинило смерть потерпілого».

У справі про замах на Гандзюк були затримані підозрювані у виконанні і організації нападу, але замовників офіційно не встановили.

Як ЗНАЮТЬ ВСІ, Зоя Мельник пішла з поліції

Зоя Мельник сдвинула пласты. Экс-замглавы Нацполиции Одесской области скрывался от следствия

Leave a comment

Top