Чесні новини з усієї України!

Чи було отруєння Ющенка?

Чи було отруєння Ющенка?

Як запевняє заступник генпрокурора – не було.

Заступник генерального прокурора – головний військовий прокурор Анатолій Матіос заявив, що прокурор, який розслідував можливе отруєння експрезидент Віктора Ющенка не знайшов складу злочину.

«У мене працює заступником генерал Козлов, який був слідчим, які розслідували цю справу, і на нього був замах. І ось я можу це сказати, тому що терміни давності вже такі, я його запитав: Ігор Миколайович, ось скажи, ти ж розслідував, ти настільки занурений в цю ситуацію, що у тебе має бути своє бачення істини, яку ти зміг довести або тобі не дали довести, скажи, було чи ні (отруєння)? Він сказав “ні”. Отруєння не було», – сказав головний військовий прокурор.

ДОВІДКА ЗНАВЦІВ

Кандидат на пост президента України Віктор Ющенко був отруєний 5 вересня 2004 року, ймовірно під час вечері з тодішнім главою СБУ Ігорем Смешко і його заступником Володимиром Сацюком на дачі останнього. Результати дослідження крові Ющенка показали наявність у ній слідів діоксину. Для проведення експертизи з його ідентифікації ГПУ планувала купити діоксин, який виробляється в Росії, США і Великобританії. Результати дослідження зразків із США і Великобританії показали, що вони не збігаються з формулою діоксину, яким був отруєний нинішній президент. Росія так і не надала зразок діоксину для проведення експертизи.

Як ЗНАЮТЬ ВСІ, Медведчук хоче подати на Труханова в суд.

На Труханова может подать в суд кум Путина

Метки:

Leave a comment

ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины

Top