Чесні новини з усієї України!

Руслан Рябошапка стане Генпрокурором

Руслан Рябошапка стане Генпрокурором

Володимир Зеленський заявив, що розглядає як кандидата на пост Генерального прокурора заступника глави свого Офісу Руслана Рябошапку.

Як передає Інтерфакс-Україна, про це Зеленський сказав журналістам 23 липня після завершення брифінгу в Офісі президента. Президент заявив, що Україні потрібен новий Генпрокурор, і як варіант він бачить ним Рябошапку.

«Можливо, це один із варіантів, один із претендентів. Від самого початку моєї президентської кампанії я говорив, що Рябошапка крутий фахівець, я бачу його одним із претендентів», — заявив глава держави.

Раныше Володимир Зеленський такожд повідомив, коли саме представить кандидатуру нового Генпрокурора, котрий стане наступником Юрія Луценка.

«Ми підтверджуємо реформу судової системи та антикорупційних органів. З 5 вересня розпочне роботу Вищий антикорупційний суд. Після формування більшості у новому парламенті з’явиться кандидатура нового Генпрокурора. Таким чином, ми зможемо на ділі захищати інвесторів від впливу правоохоронних органів», — заявив Президент.

Як ЗНАЮТЬ ВСІ, Володимир Зеленськйи планує об’єднати відразу три міністерства.

Президент планирует объединить сразу три министерства

Leave a comment

Top