Чесні новини з усієї України!

Хто спонсорує Гройсмана?

Хто спонсорує Гройсмана?

Серед спонсорів партії Гройсмана виявилось одіозне сімейство Засух, яке перерахувало на виборчі рахунки партії Гройсмана мільйон, пише «Главком».

Партія голови уряду Володимира Гройсмана «Українська стратегія» вже витратила на виборчу кампанію 61 млн грн, свідчить проміжний звіт партії, поданий до ЦВК.

Одним з фінансових донорів-фізосіб кампанії «Української стратегії» вказане ТОВ «Митний термінал Київщини», яке перерахувало на виборчі справи партії Гройсмана 1 млн грн.

Як відомо, кампанія займається транспортною обробкою вантажів, а власником цієї організації є Анатолій Засуха. Це екс-голова Київської облдержадміністрації та Київської облради, він дружить із Кучмою. Дружина Засухи – колишня одіозна народна депутатка від Партії регіонів Тетяна Засуха, яка під час перебування в парламенті змінила кілька фракцій та партій.

Нагадаємо, після Помаранчевої революції Анатолія Засуху переслідували за перевищення службових повноважень, про що він казав, що це – виключно політичне замовлення та ховався від українського правосуддя на території Росії.

ДОВІДКА ЗНАВЦІВ

За останніми соцдослідженнями Київського міжнародного інституту соціології (КМІС), рівень підтримки «Української стратегії Гройсмана» становить 0,9% (1,3% серед тих, хто визначився і піде на вибори).

Як ЗНАЮТЬ ВСІ, Гройсман обіцяв змінити Конституцію.

В Україні змінять Конституцію. Гройсман обіцяв

Leave a comment

ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины

Top