Чесні новини з усієї України!

Чоловік голови Ширяївської райради Ольги Полюганіч порізав ножем та пограбував місцевого фермера

Чоловік голови Ширяївської райради Ольги Полюганіч порізав ножем та пограбував місцевого фермера

У неділю, 14 липня, в селі Вікторівка Березівського району Одеської області група зловмисників напала на місцевого фермера Олександра Пилипенка.

Директора агрокомпанії «Укрзерно Трейд» жорстоко побили і завдали йому серйозні ножові поранення.

Про це повідомляє інтернет-видання Ділова Одеса з посиланням на From-ua.

Зараз Олександр Пилипенко в лікарні. У фермера вісім ножових поранень, зламані ребра, струс мозку і безліч інших травм. Зараз він прикутий до ліжка.

За словами потерпілого, злочин організував місцевий клан рейдерів, а його причиною є парламентські вибори.

За оперативними даними поліції, тілесні ушкодження Олександру Пилипенку наносив Віктор Полюганіч, уродженець селища Ширяєве Ширяївського району Одеської області, а також його охоронці. Це підтверджує і сам потерпілий.

Завдавши ножові поранення і побивши фермера, Віктор Полюганіч, його син і два охоронці, особи яких встановлюються, пограбували потерпілого: вони забрали з автомобіля фермера Volkswagen Jetta велику суму грошей — 30 тисяч доларів США і 213 тисяч гривень, а також два «IPhone» . Після цього зловмисники прокололи шини в автомобілі потерпілого, сіли в автомобіль «TOYOTA PRADO», державний номер АА 9999 НО, чорного кольору і зникли з місця злочину.

«Мене особисто охоронець Полюганіча тримав за ногу. Полюганіч мені наносив удари ножем, а останні два удари, — я був в свідомості, — наносив його охоронець. Полюганіч йому каже: «Проверни йому ніж» — це було прямо біля копчика», — згадує потерпілий.

«Полюганіч Віктор Михайлович, який рейдерським захопленням захопив у мене тисячу гектарів землі в Ширяєвському районі села Малігонове, села Копійкове», — уточнює Олександр Пилипенко, керівник сільгосппідприємства.

Щодо можливих мотивів злочину. Найімовірніше, справа в темі рейдерського захоплення врожаю в 2017 році. Як повідомляє потерпілий, тоді Полюганіч вкрав у нього зерна на десятки мільйонів гривень. Два роки фермер домагався розслідування від правоохоронців, але марно.

А днями, вже від відчаю, розклеїв по Березівці плакати, де викривав рейдерів. Саме це, на його думку, і стало причиною нападу: чоловікові намагалися закрити рот напередодні виборів.

«Його дружина балотується до Верховної Ради. Я зробив плакати. У плакатах немає ніякої агітації, там просто написано: покарати винних, які вкрали. Він мене попросив: нічого не треба вішати, я тебе все поверну. Його дружина балотується до Верховної Ради: Полюганіч Ольга Вікторівна», — говорить Олександр Пилипенко.

Як стало відомо, Віктор Полюганіч дійсно є чоловіком кандидата в народні депутати по 138 округу — Ольги Полюганіч, висунутої партією «Батьківщина».

За фактом нападу на фермера правоохоронці відкрили кримінальне провадження, однак нікого ще не затримували. А дружина Пилипенко каже: сьогодні нападників вже бачили в Одесі, в обласному управлінні поліції і в прокуратурі.

«Схоже на те, що вони їздять уже по спеціальними органам, щоб врегулювати своє питання — напевно, за рахунок тих коштів, які були викрадені», — каже Ольга Делікатна, дружина постраждалого.

Як стало відомо, учора вночі співробітники поліції провели обшук в будинку Віктора та Ольги Полюганіч. Під час обшуку було знайдено списки людей виборчого округу з особистими даними і сумами в 500 грн. біля їхніх прізвищ. Це підтверджує те, що Ольга Полюганіч готувала скупку голосів виборців в окрузі, повідомляють ЗМІ.

Саме тому постраждалі звернулися до журналістів: щоб надати розголосу по беззаконня, яке з ними відбувається. Сподіваються, що на ситуацію звернуть увагу силові структури в Києві.

Довідка ЗНАВЦІВ

Віктор Полюганіч дійсно неодноразово звинувачувався ЗМІ в рейдерських захопленнях і атаках на фермерів Одеської області. Так, наприклад, у січні минулого року «7 канал» Одеси опублікував телесюжет, в якому розповів, як група сельчан з Ширяївського района вже шукала справедливості під стінами Одеському ОДА. До них тоді навіть вийшов заступник губернатора Олександр Терещук. Але, як бачимо, далі балачок тоді питання розбою на полях так і не прогресувало. А між тим, саме Терещук курував у той час роботу правоохоронних органів регіону! Щозаважало?!

 

Правда, потім сюжет про ці події з сайту «7 каналу» зник. І залишився тільки текстовий варіант розповіді.

Але менше з тим. Цікавим є також факт, що головою Ширяївської ОТГ — селищним головою тобто — є на сьогодні Віктор Вікторович Полюганіч — син вищезгаданного подружжя. Як це монтується з гаслами про боротьюу з корупцією в країні? Питання риторичне.

Як ЗНАЮТЬ ВСІ, кандидат в нардепи по 138 округу Одещини від «Слуги народу» Степан Чернявський займається контрабандою разом зі своєю дружиною, яка працює на митниці.

На заметку Президенту: Кандидат от «Слуги народа» по Одесской области занимается контрабандой

Leave a comment

Top