Чесні новини з усієї України!

Батько Славка Вакарчука не схвалює його захоплення політикою, а падчірка тікала з дому (відео)

Батько Славка Вакарчука не схвалює його захоплення політикою, а падчірка тікала з дому (відео)

Про це сам артист зізнався у новому інтерв’ю зірці телебачення Маші Єфросиніній. 

За словами Славка, Вакарчук-старший був проти його рішення піти в політику, але ніколи нічого не забороняв.

Серед іншого, Святослав Вакарчук розповів про складнощі підліткового періоду його падчерки, а також зізнався, що колись Діана йшла з дому.

«Колись Діана прийшла додому (був дуже серйозний конфлікт) і сказала, що ви нічого не розумієте, а моя подружка краще. Тоді ми їй сказали:»То йди живи до подружки». І вона пішла. Треба Лялі (стиліст Ляля Фонарьова, дружина Вакарчука, — ЗНАЮТЬ ВСІ) віддати належне, це була її така позиція, тому що навіть у мене коліна тремтіли. Ми знали, де вона. І кілька днів її не було. Через два дні її зустрів Лялін брат біля метро і потім дзвонить і каже: «Ну ви що, ви нормальні? Вона не вдома». Кажу: «Ну це її вибір. Вона хоче цього сама». Але він каже: «Я бачу, що вона вже не така смілива, як була. Може, ви зупините?». Але це була її позиція. Через два дні вона прийшла додому в сльозах і сказала: «Мама, я була неправа, я тебе дуже люблю, я дуже все усвідомлюю». Це не вирішило всіх відразу проблем, але це був переломний момент – Еверест був пройдений», – зізнався Вакарчук.

 

 

26-річну Діану співак вважає своєю рідною донькою, незважаючи на те, що її біологічним батьком є відомий в Украпїні перукар-стиліст Володимир Тарасюк.

 

Як ЗНАЮТЬ ВСІ, в Одесі за депутатів агітували музиканти-клони.

В Одессе политскандал: за депутатов агитировали клоны (видео)

Leave a comment

Top