Чесні новини з усієї України!

В Одесі відбудеться модний SUMMER WEEKEND від Odessa Fashion Day

В Одесі відбудеться модний SUMMER WEEKEND від Odessa Fashion Day

З 16 по 18 липня Odessa Fashion Day в черговий раз буде вражати модними показами на SUMMER WEEKEND. А от 13 липня о 18:00 в готелі Frapolli 21 (вул. Троїцька, 34) відбудеться позаподіумний захід відомої дизайнерки Olena Dats`, де всіх гостей чекатиме нова колекція та унікальна можливість поповнити свій гардероб чарівним вбранням її виробництва.

Це щорічний літній проект, який проводиться під егідою Odessa Fashion Day та громадської організації Odessa Fashion Union. Основною метою заходу є презентація круїзних колекцій одягу, взуття та аксесуарів від українських дизайнерів.
Головною модною локацією цього сезону стала Maristella Marine Residence, яка розташована на самому березі моря.

Як розповідають організатори, SUMMER WEEKEND by OFD 2019 покликаний оцінити рівень і якість української моди. Цей проект – не лише покази і шопінг, а й місце для перспективних знайомств та побудови ділової комунікації в fashion-середовищі.

Отже, 16 липня відбудеться вечірка-відкриття SUMMER WEEKEND by Odessa Fashion Day 2019 в пляжі-ресторані «Ікра» на 13-й ст. Великого Фонтану. В рамках вечірки о 19:30 відбудеться показ колекції бренду Chili.

17-18 липня з 15:00 по 21:00 на головному подіумі сезону в Maristella Marine Residence (вул. Бернардацці, 2А) свої колекції продемонструють 20 брендів з Одеси, Києва, Харкова Дніпра та Мукачева. Увазі гостей будуть представлені колекції від Don’t Look, LAMICA, Stefanee by Basso Production, Dreams&Emotion, Cattleya, Kangaroo Kids Clothes, MySoul by MARIYA SVIDA, LANIKAI, Glow, Pinkdreams, LUNATIC.studio, ПАРА SOLO, Malibu_bra, Pollardi Kids for Odri models, Glamiks, KOЛЛЕКТИВ&ANNET, Kateryna Kulivar, Ljalja, Tendens, GRYGORGEOUS.

Цього року SUMMER WEEKEND by Odessa Fashion Day проходить за підтримки некомерційної громадської організації Odessa Fashion Union, Maristella Marine Residence і пляжного комплексу «Ікра». Окрема подяка партнерам проекту SANDALYECI, Granddent, IQOS, СТРОЙБАТ ПЛЕТНЁВЫХ, Базис Авто HYUNDAI, ZARINA, GOODIDEA, Jetcup, Freedom, VESCH, Woman Insight, Make Me Up Studio and School, ARTPODIUM, HAIR & MAKE-UP SCHOOL, VODA UA, Белый Парус, Mouzenidis Travel, а також Національному медіа-партеру журналу «JOY» і рекламному холдингу «Мегаполіс».

ДОВІДКА ЗНАВЦІВ

Проект Odessa Fashion Day — ініціатива щодо впровадження методів захисту і просування вітчизняного виробника в сфері моди на внутрішній ринок Одеси та окремо взятих регіонів. Даний проект є не комерційним. Всі покази можна відвідати за умови попередньої реєстрації на сайті не пізніше, ніж за три дні до початку заходу: http://ofd.org.ua.

Як ЗНАЮТЬ ВСІ, розмови про наряд першої леді вибухнули у Фейсбуці новою силою

В соцсетях продолжают обсуждать наряд Первой Леди

Leave a comment

Top