Чесні новини з усієї України!

Володимир Зеленський: «Вийди геть, розбійник! Exit!»

Володимир Зеленський: «Вийди геть, розбійник! Exit!»

Президент України Володимир Зеленський 10 липня вигнав з засідання секретаря Бориспільської міської ради Ярослава Годунка, який нині є активістом «Батьківщини».

Сталося це після того, як зачитав перед усіма присутніми прочитав у смартфоні, що Годунок раніше був засуджений за розбій із тяжкими тілесними ушкодженнями.

«Вийди звідси, вийди, розбійник, Погано чуєш? Англійською – Exit. Йдіть», – такими словами Президент наказав охрані виставити за двері Годунка.

«З такої нагоди хочу нагадати, що це саме я 12 років тому розшукав вирок суду, яким був засуджений Годунок, і розповів про цього колишнього міліціонера-водія. Більш того, мені вдалось встановити, що під час «відсидки» в СІЗО Годунок був завербований УБОЗ м. Києва й у наступному використовувався для виконання брудних провокацій, зокрема він підкидав бойові гранати учасникам акцій протесту», — розповів журналіст ОРД Володимир Бойко.

У першый публікаціъ про Годунка, що побачила світ у грудні 2007 р. на сайті ОРД, розповідалось про непересічну біографію цього громадського діяча. Отже, дивиться уривок тексту.

«Один зі сподвижників Юрія Луценка, Ярослав Годунок, нині – депутат Бориспільської міської ради, де очолює фракцію „Народної Самооборони”. От тільки ця „Самооборона” була створена Юрієм Луценком і Давидом Жванією лише на початку 2007 року – як пропагандистський проект, розрахований на майбутні парламентські вибори. І, тому, ніяка „Самооборона” у виборах до Бориспільської міськради, що проводилися в березні 2006 року, участі не брала. Але хіба ж можна героям революції відмовити в бажанні мати свою фракцію? Особливо, коли керівник фракції – лідер легендарної „ПОРИ”?

Щоправда, злі язики подейкують, що та „ПОРА” насправді становить собою збіговисько аферистів та провокаторів, які під час громадського збурення 2004-го року лише ловили рибку в каламутній водичці. А також „тирили” гроші, що збиралися довірливими киянами на підтримку протестних акцій на Майдані. А ще злі язики плещуть, що створена Юрієм Луценком та його братом Сергієм організація „Антикримінальний вибір” – це купка кримінальної босоти, хабарників і колишніх грабіжників. Але то, мабуть, усілякі негідники пащекують від заздрощів, довідавшись про нинішній добробут „польових командирів” — пише журналіст.

Як ЗНАЮТЬ ВСІ, парала в Україні до Дня Незалежності не буде

Президент Зеленский рассказал, что парада ко Дню Независимости не будет (видео)

 

Leave a comment

Top