Чесні новини з усієї України!

У «Голосі» вигнали мажоритарника зі «Схем»

У «Голосі» вигнали мажоритарника зі «Схем»

Політична партія «Голос» музиканта Святослава Вакарчука вирішила відкликати свого кандидата у народні депутати в одномандатному окрузі №121 Львівської області Дмитра Огньова.

Це відбулося тому, що дружина Дмитра Наталія, є сестрою Загорія й у програмі «Схеми: корупція в деталях» (спільний проект Радіо Свобода та телеканалу «UA:Перший») та Українського радіо викрили його зв’язок з народним депутатом від «Блоку Петра Порошенка» Глібом Загорієм, співвласником фармацевтичної компанії «Дарниця» та фігурантом численних журналістських розслідувань.

Після внутрішньої перевірки однопартійці дійшли висновку, що Дмитро не відповідає критеріям партії, він схильний тільки до особистих інтересів, йому не цікавий результат командної роботи, що суперечить одному з дев’яти критеріїв, які партія висуває до своїх кандидатів.

Як стало відомо, Дмитро прописаний у одній квартирі з братом Наталії Огньової, який є депутатом з Блоку Порошенко. Сама Наталя разом з братом бере участь у сімейному фармацевтичному бізнесі родини Загоріїв – є співвласником контрольного пакету акцій підприємства «Дарниця» та входить до наглядової ради компанії.

Гліб Загорій – народний депутат фракції Блоку Петра Порошенка та один із співвласників фармацевтичної компанії «Дарниця», лідера в Україні за обсягом виробництва ліків у натуральному вираженні.

Загорій був задіяний у розслідуваннях журналістів та антикорупційних активістів «Центру протидії корупції» щодо фармацевтичного бізнесу. Пацієнтські організації називали «архітектором монополізації вітчизняного фармринку», що призвело до подорожчання цін на ліки, та звинувачували у лобіюванні інтересів Дарниці в парламенті та уряді. Зокрема, антикорупціонери викрили законодавчі спроби депутата Загорія завадити запровадженню в Україні системи закупівель ліків через міжнародні організації, що дозволили б уникнути розкрадання коштів на тендерах.

Крім того, Загорій купує елітну нерухомість у колишньої бізнес-партнерки родини генпрокурора Юрія Луценка. 67-річна жінка, що працювала бухгалтером в компанії родині Луценків, не могла пояснити журналістам, звідки взяла кошти на придбання. Журналісти припускали, що насправді нерухомість була куплена за гроші родини генпрокурора через підставну особу.

Як ЗНАЮТЬ ВСІ, Вакарчук хоче у крісло прем’єра.

Станет ли Святослав Вакарчук премьер-министром?

Leave a comment

Top