Чесні новини з усієї України!

В Україні зареєстровано найбільше партій серед країн Європи

В Україні зареєстровано найбільше партій серед країн Європи

Україна посідає перше місце в Європі за кількістю зареєстрованих політичних партій – всього 352 партії. Як відомо, у Словаччині зареєстровано 56 партій, Румунії — 124, Російській Федерації — 77, Молдові — 45, Латвії — 73, Литві — 38.

«В контексті аналізу електоральної активності варто згадати ст. 24 Закону України «Про політичні партії», яка містить вимогу до політичної партії брати участь у виборах на загальнонаціональному рівні — народних депутатів і Президента України протягом 10 років. Якщо вони не виконують цю вимогу, це є підставою для Мін’юсту звернутися до суду з поданням про анулювання. На сьогоднішній день ми нарахували 64 партії, реєстрацію яких варто було б скасувати», — сказав директор Департаменту внутрішньої політики Міжнародного центру перспективних досліджень Ігор Петренко.

ЗНАВЦІ нагадують, в Україні наразі існує 64 політичні партії, реєстрацію яких слід скасувати через недотримання вимоги, які прописані у Законі. Як розповів експерт, довіра населення до політичних партій попри їх велику кількість перебуває на дуже низькому рівні. Згідно з соціологічними дослідженнями Центру Разумкова, 76% українців не довіряють політичним партіям, а близько 60% наших співгромадян вважають, що жодна з партій не захищає їхні інтереси.

Як ЗНАЮТЬ ВСІ, дострокові парламентські вибори відбудуться 21 липня.

Досрочные выборы состоятся 21 июля. Геращенко в шоке

Leave a comment

Top