Чесні новини з усієї України!

Брейкданс та скейтбординг вже у складі Олімпійських ігор

Брейкданс та скейтбординг вже у складі Олімпійських ігор

Міжнародний олімпійський комітет попередньо включив змагання з брейкдансу, серфінгу, скелелазіння і скейтбордингу до програми літніх Олімпійських ігор-2024, які відбудуться у Парижі (Франція).

Остаточне рішення щодо включення брейкдансу, серфінгу, скелелазіння і скейтбордингу до програми Олімпіади-2024 МОК прийме в грудні 2020 року. Але вже йдеться про те, що ці види спорту сприяють комунікації молоді.

«Ці види спорту повністю відповідають програмі розвитку олімпійського руху і надають можливість спілкуватися з молодим поколінням», — підкреслив глава Міжнародного олімпійського комітету Томас Бах.

ЗНАВЦІ нагадають, що в лютому організатори літніх Олімпійських Ігор 2024 р. запропонували Міжнародному олімпійському комітету додати до програми Олімпіади-2024 у Парижі брейданс, серфінг, спортивне скелелазіння та скейтбординг. Голова оргкомітету Олімпійських Ігор-2024 у Франції Тоні Естанге тоді заявив, що включення нових видів спорту зробить Олімпіаду «більш урбаністичною та артистичною».

Довідка ЗНАВЦІВ. Серфінг, спортивне скелелазіння та скейтбординг вперше увійдуть до олімпійської програми на Іграх-2020 у Токіо. Змагання з брейкдансу вперше відбулися під час юнацьких Олімпійських Ігор у Буенос-Айресі 2018 р. Українські танцівники не брали участі у тих змаганнях, однак неодноразово виборювали призові місця на міжнародних конкурсах.

Олімпійські Ігри 2024 року пройдуть у Парижі 26 липня — 11 серпня, Паралімпіада відбудеться 28 серпня — 8 вересня.

Як ЗНАЮТЬ ВСІ, одеситам побудують новий спорткомплекс.

Одесситам построят спортивно-культурный центр на Таирово

Leave a comment

ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины

Top