Чесні новини з усієї України!

Хороша новина: в Україну прийде похолодання (прогноз погоди)

Хороша новина: в Україну прийде похолодання (прогноз погоди)

В найближчі дні в країну прийде прохолода. 25 червня очікується температура від +27 до +32 градусів, місцями дощі з грозами.

В Україні почалася зміна повітряних мас. Спека в країні буде поступово спадати, повідомляє на своїй сторінці в Facebook синоптик Наталка Діденко.

«Синоптична ситуація очікується з коливаннями, стрибками атмосферного тиску і, відповідно, можливі мігрені і судинні загострення», — попередила синоптик і порадила українцям бути уважними до себе на цьому тижні, пише НВ.

«25 червня максимальна температура повітря залишиться високою на півдні і сході України — +30 … +34 градуси. У більшості областей очікується +27 … +32 градуси, в Карпатах +20 … +25 градусів», — повідомляє синоптик.

За словами Діденко, дощі з грозами у вівторок найбільш імовірні в південній частині України. Локально вони можуть переходити в сильні зливи з градом і шквалом. На більшості території України у вівторок буде сухо і сонячно.

У п’ятницю, суботу, неділю — 28, 29, 30 червня — в Україні почнеться справжня прохолода.

«За попередніми прогнозами, температура повітря впаде спочатку до +20 … +27 градусів, а потім до +18 … + 23 градусів», — повідомила синоптик.

Як ЗНАЮТЬ ВСІ, на початку червня погода в Україні була мінливою — дощі змінювалися небувалою спекою

Українці, беріть із собою парасольки: погода, як жінка – мінлива

Leave a comment

ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины

Top