Чесні новини з усієї України!

Оксана Марченко стала нафто-принцесою завдяки своєму чоловікові

Оксана Марченко стала нафто-принцесою завдяки своєму чоловікові

Дружина голови політради партії «Опозиційна платформа – За життя» Віктора Медведчука Оксана Марченко контролює вже не 50%, а 61% російської компанії «НЗНП Трейд», яка бурить нафтові свердловини в Ханти-Мансійському автономному окрузі Росії, пишуть «Схеми: корупція в деталях».

Віктор Медведчук, який є кумом президента Росії Володимира Путіна, визнав, що через американські санкції його дружина значиться власницею бізнесу в Росії, яким керує він.

Отже, її бізнес-партнер, компанія бізнесмена-аграрія Сергія Кислова, вийшла із співзасновників. Зміни в засновниках підприємства «НЗНП Трейд» відбулися наприкінці травня цього року.

23 травня частка кіпрської компанії Ventolor Holding LTD, якою одноосібно володіє Оксана Марченко через TUMILLON INVESTMENTS LTD, зросла з 50,1% до 61%. Частка у «НЗНП Трейд» Наталії Лавренюк зросла із 14,9% до 25%. А компанії з орбіти російського бізнесмена-аграрія Сергія Кислова ООО «Развитие» та ООО «Дол» вийшли зі співзасновників.

Станом на 19 червня 2019 року частки підприємства розподілилися таким чином: Ventolor Holding LTD – 61%, Наталія Лавренюк – 25%, АО «Фінконсалтпро» – 14%.

Станом на кінець травня структура кіпрських фірм не зміювалася – бенефіціаром значилася Оксана Марченко.

АО «Фінконсалтпро» – новий бізнес-партнер родини Медведчука-Марченко у нафтовому бізнесі. Відповідно до даних російського реєстру, компанією володіє її директор – Ніколян Родіон Гургенович.

Нафтовий бізнес – новий напрямок для Родіона Ніколяна. До останнього часу він займався популяризацією малої авіації, був співзасновником ряду аероклубів у Росії, також досі є співзасновником «Фонду сприяння розвитку авіації загального призначення».

Як ЗНАЮТ Ь ВСІ, Медведчук відокремився від партії.

Бойко и Медведчук отделились от Ахметова и Новинского

Leave a comment

Top