Чесні новини з усієї України!

Загинув депутат. Поліція розглядає кілька версій

Загинув депутат. Поліція розглядає кілька версій

Депутат Верховної Ради України Дмитро Тимчук з фракції «Народний фронт» загинув вдома від вогнепальної зброї. Поліція вже розглядає кілька версій його загибелі, повідомив голова Національної поліції України Сергій Князєв.

«Є ряд робочих версій, серед яких можливо нещасний випадок, необережне поводження із вогнепальною зброєю. А також версії кримінального характеру в тому числі будуть розглядатися. В квартирі на момент вчинення правопорушення він був не сам. Тому зараз збираються свідчення громадянки, яка була присутня в цей час в квартирі, а також сусідів», – сказав очільник поліції.

Експерти та криміналісти проводять ретельний огляд місця події, а слідчі та оперативники спілкуються зі свідками і мешканцями будинку.

Депутат Верховної Ради Антон Геращенко вказав, що це сталося «при чищенні нагородного пістолета». Президент Володимир Зеленський, спікер Верховної Ради Андрій Парубій та інші політики вже висловилти співчуття рідним та близьким загиблого.

Довідка ЗНАТОКІВ.

Дмитрові Тимчуку було 46 років, він народився в російському місті Чита. Із початку російської агресії проти України підполковник запасу Тимчук став координатором групи «Інформаційний спротив», відомим українським блогером. Детально висвітлював перебіг Кримської кризи, інтервенцію Російської Федерації в Україну, а також сепаратистські виступи та російську диверсійну діяльність в Україні.

У жовтні 2014 р. Тимчук став Народним депутатом України восьмого скликання.

Як ЗНАЮТЬ ВСІ, в Раді — 25 добрих депутатів.

В Раде есть самые добропорядочные депутаты. Аж 25!

Leave a comment

Top