Чесні новини з усієї України!

На вибори витратять 280 млн грн. Найдорожчим обійдеться “Закон Про вибори”

На вибори витратять 280 млн грн. Найдорожчим обійдеться “Закон Про вибори”

Центральна виборча комісія узгодила закупівлі на понад 280 млн грн для підготовки та проведення позачергових виборів до Верховної Ради.

Як зазначається, в ході засідання тендерного комітету Комісія прийняла рішення укласти договори з низкою підприємств щодо закупівель для підготовки та проведення позачергових парламентських виборів загальною сумою в понад 280 млн грн.

Серед договорів — послуги з виготовлення та доставки пакетів зі спеціальною системою захисту для транспортування протоколів, на які витратять 362,2 тис. грн, номерних одноразових пломб для пломбування виборчих скриньок — 594,3 тис. гривень, журналів реєстрації документів, заяв і скарг у виборчій комісії та журналів обліку особистого прийому громадян у виборчій комісії — 621,3 тис. грн, видання Закону України «Про вибори народних депутатів України» — 1,12 млн гривень та збірників з роз’ясненнями для членів виборчих комісій — 416,9 тис. грн.

Крім того, Центрвиборчком провів переговори з ДП «Поліграфічний комбінат «Україна» по виготовленню цінних паперів». У нього мають купити послуги з виготовлення та пакування виборчих бюлетенів.

Таким чином, як зазначили у ЦВК, 26 червня 2019 року Комісія складе договір із указаним підприємством на орієнтовну загальну суму – 281 845 240,80 грн.

Як ЗНАЮТЬ ВСІ, 2 млрд грн вже розділені

Розподіл грошей: 2 млрд грн на вибори вже розділені

 

 

 

 

Leave a comment

Top