Чесні новини з усієї України!

Супрун: в Одеському медуніверситеті через Запорожана квітне корупція

Супрун: в Одеському медуніверситеті через Запорожана квітне корупція

В Одеському Національному медичному університеті відбувалось позачергове засідання Наглядової ради медуніверситету. Під час зустрічі невідомі особи увірвались в будівлю ректорату та силою намагалися зірвати раду. І у них це вийшло, пише на своїй сторінці у Facebook Уляна Супрун.

Рада мала вирішити питання щодо розгляду численних скарг від співробітників про вчинення тиску на них, окремо вирішити питання незаконних звільнень, що відбуваються в університеті. Але невідомі, використовуючи сльозогінний газ, цьому завадили. Внаслідок їхніх дій постраждало 28 осіб.

Студенти та викладачі медуніверситету вже шостий місяць не отримують стипендії та зарплати. Будівля університету захоплена рейдерами, саботуються рішення Міністерство охорони здоров’я України та уповноважених Міністерством осіб, судами блокуються рішення про реорганізацію медуніверситету, пише Супрун.

«Екс-ректор ОНМедУ Валерій Запорожан з сотнями тисяч доларів готівкою може дозволити собі затяжну боротьбу за “свій” університет. Корупціонери, які проплачують тітушок і адвокатів, які “організовують” необхідні рішення корумпованих суддів — це справжня реальність “вищої освіти”. Заручниками таких людей є не лише студенти та співробітники, заручниками цих людей — є всі громадяни України. Про наше з вами здоров’я йдеться, коли студенти навчаються в атмосфері залякування, корупції та некомпетентності. Коли МОЗ України хоче провести аудит роботи керівництва університету — людей не пускають на територію, коли МОЗ України хоче провести незалежне тестування якості освіти студентів — організовують акції та протести, поширюють брехню про тести й залякують усіх навколо, прикриваючись студентами», — обурюється в. о. голови Мінздраву.

Уляна Супрун написала, що вона не має намір відступати у боротьбі за чесну і якісну медичну освіту: «Правда і прогрес переможуть». Та нагадує, що Президент України Володимир Зеленський у передвиборчій кампанії обіцяв побороти корупцію. Час плине, але поки що корупція не чекає.

Як ЗНАЮТЬ ВСІ, Супрун продовжує боротися з Запорожаном.

Супрун — Запорожан: хто кого? Суд відмовив МОЗу відкривати в Одесі новий медуніверситет

Leave a comment

Top