Чесні новини з усієї України!

Святотатство? Папа Римський самовільно змінив молитву «Отче наш»

Святотатство? Папа Римський самовільно змінив молитву «Отче наш»

Предстоятель Католицької церкви Папа Римський Франциск офіційно схвалив зміну тексту молитви «Отче наш».

Про це повідомляє сайт Ucatholic. Фразу «і не введи нас у спокусу» в молитві пропонується замінити на «не дай нам піддатися спокусі».

На думку Франциска, попереднє формулювання передбачає, що саме Бог вирішує привести нас у спокусу чи ні, а це не так.

«Бог ніколи не вводить нас у спокусу. Він дозволяє нам відчувати спокусу, але ми повинні самі зробити вибір», — вважає Папа Римський.

Предстоятель католиків вважає, що ці слова чи подібні до них повинні застосовуватися в молитві «Отче наш» в усьому світі.

Довідка ЗНАВЦІВ

Про те, що Папа Франциск незадоволений текстом найвідомішої християнської молитви в світі — «Отче наш» — стало широко відомо ще наприкінці минулого року. Про свій намір змінити текст молитви він заявив під час інтерв’ю італійському телеканалу TV 2000. Першими зміну молитви прийняли католики Франції.

В то же час Російська Православна Церква не вважає за доцільне вносити зміни в молитву «Отче наш», оскільки її слов’янський переклад відповідає найдревнішому, грецькому тексту Євангелія, пише РІА «Новости».

За словам завідувача кафедри біблеїстики богословського факультету Православного Свято-Тихонівського гуманітарного університету протоієрей Олексія Ємельянова, богослови вже відповідали на питання про те, чи сам Бог вводить людину в спокусу, використовуючи уривок з «Послання апостола Якова», де сказано: «В спокусі ніхто не кажи:» Бог мене спокушає «; тому що Бог не спокушається злом і Сам не спокушує нікого».

Як ЗНАЮТЬ ВСІ, почесний патріарх Філарет прийшов на спільну молитву з главою ПЦУ, митрополитом Єпіфанієм в Михайлівський собор в Києві.

Без куколя и в углу: Филарет сам пришел на богослужение к Епифанию

Leave a comment

Top