Чесні новини з усієї України!

Коли вболіваєш за село, як за рідне: нардеп Гуляєв вибив найбільш грошей на свій округ

Коли вболіваєш за село, як за рідне: нардеп Гуляєв вибив найбільш грошей на свій округ

Округ Василя Гуляєва з політичної партії “Відродження” отримав 26,1 млн грн субвенцій на соціально-економічний розвиток, посівши друге місце на Одещині після округу Олександра Пресмана. Найбільше коштів дісталося громаді села Молодіжне, де Гуляєв раніше був сільським головою. У 2017-2018 рр. нардеп отримував від Молодіжненської сільради матеріальну допомогу. Це зазначено в його деклараціях.

У 2018 р. Одещина отримала 206,2 млн грн. З них 23 млн надійшли до обласного бюджету та на округи. Решту, а саме 183 млн грн, розподілили між 7 мажоритарниками, які представляють цей регіон у Верховній Раді. А 4 округи народних обранців Одеської області не одержали торік жодної копійки державних коштів.

Третину всіх державних субвенцій, наданих торік Одещині, а саме 9,4 млн грн, отримала Молодiжненська сільська рада, яку з 2006 р. до обрання депутатом ВРУ очолював Василь Гуляєв. Нинішній сільський голова, до речі, теж з команди Гуляєва. Про це йдеться на офіційному сайті Молодіжненської сільради.

5 млн грн із цієї субвенції ще в листопаді минулого року передбачили на капітальний ремонт дороги на вул. Виноградній у с. Молодіжне. Але кошти досі не освоєно, тендер не оголошено. 3,027 млн виділено на послуги з приєднання до електричних мереж індивідуальної забудови та вуличного освітлення житлового масиву “Центральний”. Решту суми спрямовано на ремонти доріг і придбання шкільних меблів.

2017 р. народний депутат Гуляєв отримав від сільської ради, де він піариться на державних субвенціях, 1 тис. грн. матеріальної допомоги, а 2018-го – ще 2 тис. Про це згадано в його деклараціях за 2017 і 2018 рр. Хоча сам Василь Гуляєв твердить, що його дружина повсякчас у декретній відпустці:

“Супруга у меня постоянно в декретных отпусках. Я многодетный отец. Моей старшей дочке сейчас 5,5 лет, средней – 3,5 года, а младшей – полгода, и жена из декрета практически не выходит, там на полгода туда-сюда”? — говорить він.

Під час очолювання сільради Молодіжного Василь Гуляєв неодноразово потрапляв у земельні скандали. Так, 2008 р. Молодіжненська сільська рада розширила межі села, зарахувала до них 1,53 га Міністерства оборони України й роздала ці землі у приватну власність, попри те, що на тій території були розташовані об’єкти бази відпочинку “Ювілейний”, що належала військовим. 2016 р. військова прокуратура подала до суду через захоплення земель на морському узбережжі та повернула їх у державну власність. Про це йдеться в рішенні Овідіопольського районного суду Одеської області від 31 липня 2018 р.

У 2017 р.друковане видання “04868. Новости Черноморск NEWS” опублікувало статтю, у якій звинуватило нардепа Гуляєва в дерибані не тільки земель Міноборони, а й 130 га землі Одеського державного аграрного університету, де були побудовані житлові комплекси. Гуляєв подав до суду, вимагаючи стягнути з підприємства 100 тис. грн моральної шкоди за неправдиву інформацію, але програв.

Загалом Овідіопольський район отримав 16,75 млн грн, або 65% субвенцій, виділених на округ Гуляєва. Такий нерівномірний розподіл першим зауважив і написав про це головний редактор газети “Альтернатива.орг” Роман Варшанідзе.

“Так, я помітив, що кошти розподіляються на лояльні до Гуляєва громади. Коли я про це написав, одразу вийшла проти мене стаття в “Чорноморській газеті”, яка має стосунок до партії “Відродження”. Загалом, в Овідіопольському районі за моєю заявою щодо неефективних витрат коштів відкрито вже три провадження. Але, за неофіційною інформацією, розслідування блокуються нардепом Василем Гуляєвим”, — каже він.

У 2015 року Василь Гуляєв балотувався на посаду мера Чорноморська, але вибори програв. Проте навіть після поразки він далі піариться на чорноморській громаді завдяки субвенціям. Торік Чорноморська міська рада отримала майже 2,2 млн грн субвенційних коштів, за що однопартійці Гуляєва з Чорноморська привселюдно його хвалять. Цьогоріч напередодні Великодня народний депутат возив безкоштовно людей на кладовище автобусами з написами “Відродження”, “Безкоштовний маршрут”, “Василь Гуляєв” і навіть допомагав пенсіонерам підносити речі. Транспортні витрати оплачувала партія “Відродження”.

Народний депутат також піариться на коштах, виділених на ремонт доріг з обласного бюджету, повідомляючи на своїй сторінці у Facebook, як він з іншими депутатами інспектує перебіг цього ремонту. У коментарі Громадському руху ЧЕСНО депутат похвалився, що особисто їздив проконтролювати, як придбали альтанки для дитячого садка. Проте, інспектуючи їх розміщення, народний депутат не помітив, як Дальницька сільська рада, порушивши закон про державні закупівлі, роздробила вартість придбання двох альтанок на суми до 200 тис. грн, щоб не оголошувати тендер, а закупити їх безпосередньо в підприємця.

Так, 25 березня 2019 р. було придбано дві альтанки за 197 тис. 500 грн кожна у ФОП Малахова-Зубрій С.А. з міста Чернігова.

Проблему прозорої формули розподілу субвенцій може розв’язати виборча реформа, яка передбачає скасування мажоритарної системи, впевнений Громадський рух Чесно.

Як ЗНАЮТЬ ВСІ, заступник голови Нацбанку обманює вкладників.

Замглавы Нацбанка ворочает миллионами долларов, обманывая вкладчиков (фото)

Leave a comment

Top