Чесні новини з усієї України!

Конкуренція: декілька кандидатів вибрали один округ на Київщині

Конкуренція: декілька кандидатів вибрали один округ на Київщині

Екс-заступник лідера «Радикальної партії Олега Ляшка» Ігор Мосійчук та відомий журналіст, ведучий програми «Гроші» Олександр Дубінський заявили про намір балотуватися на Київщині. Та вибрали округ №94, де чинним народним депутатом є депутат з “Народного фронту” Віктор Романюк та хочу працювати на цьому ж округу голова обласного осередку БПП Ігор Кононенко, якого Мосійчук уже зараз підозрює в підготовці фальсифікацій.

28 травня екс-«радикал» Ігор Мосійчук написав у своєму Facebook, що друзі, знайомі та колишні однопартійці з Василькова й Обухова пропонують йому йти на парламентські вибори саме від 94-го округу.

“Я, як ніхто, знаю тих, хто збирається підкупати та фальсифікувати вибори на користь Кононенка», – зазначив Мосійчук.

При цьому, як відомо, сам Мосійчук є фігурантом антикорупційних розслідувань і 2015 р. його звинувачували у вимаганні хабара за депутатський запит та лобіювання комерційних інтересів.

Ще один претендент – Олександр Дубінський, ведучий програми «Гроші» на телеканалі «1+1», власником котрого є олігарх Ігор Коломойський. Він пояснив, що хоча він і підтримує чинного Президента Володимира Зеленського, балотуватися за списком будь-якої з партій для нього є неможливим, тому що за деякий час можуть виникнути розбіжності в поглядах і йому не хотілося б виходити з партії або переходити до інших лідерів. Тому для нього існує лише мажоритарка.

“Бороться я реально готов и хочу только с теми, кто пять лет уничтожал эту страну. Для меня Кононенко – красная тряпка. Он был, является одним из коррупционных столпов режима Порошенко. Человек, который создал все механизмы, чтобы пять лет тупо п#дить деньги из бюджета. Люди хотят перемен, не хотят больше тех, кто украл миллионы, поделился десятью тысячами и считают себя благодетелями. Ему не место во власти. Кононенко идет во власть, чтобы получить мандат и с помощью этого мандата прикрыть свою з#ницу от всех уголовных преследований…» – пояснив Дубінський.

Він запропонував колег балотуватися теж на майбутніх парламентських виборах. При цьому, у програмі «Гроші», яку веде Дубінський, були сумнівні матеріали з ознаками джинси, пише Рух ЧЕСНО. Так, коли селище Коцюбинське потерпало через відсутність опалення і прокуратура судилася з монополістом, якого, зрештою, перемогла в судовому порядку, повернувши котельні громаді, Дубінський випустив в ефір сюжет, де замість розкриття теми щодо проблем з теплопостачанням у селищі й висвітлення роботи несумлінного монополіста, котрий забрав гроші в людей і не сплатив за газ «Нафтогазу», показав глядачам заполітизовану, маніпулятивну історію.

Як ЗНАЮТЬ ВСІ, замглава Нацбанка обманывает вкладчиков.

Замглавы Нацбанка ворочает миллионами долларов, обманывая вкладчиков (фото)

Leave a comment

ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины

Top