Чесні новини з усієї України!

Думка: Через Гонтареву та Порошенко українці стали бідніше

Думка: Через Гонтареву та Порошенко українці стали бідніше

Український телеведучий Ігор Лесев в програмі «Не добрий вечір» відкрито розповів про «темні справи» колишньої голови Національного банку Валерії Гонтаревої.

За його словами,  Гонтарева крала більше, ніж шахраї в рік у найкращі часи. Він впевнений, що вона навмисно розробила таку схему, за рахунок якої вона вкрала у народу України мільйони.

«При ній було закрито 85 банків. Це майже половина усіх банків країни. А їх майно передавалися у Фонд гарантування вкладів. А вже Фонду активи банків продавав колекторських контор по 2% від номіналу. За цією схемою було вкрадено понад 10 млрд долл. Їй надсилають повістки з прокуратури, а вона падає на дурку. Ви уявляєте, у нас в країні більше року не було голови Нацбанку. Коли країною керував маніак і мародер, то й спільники були у нього такого ж матеріалу. Нахабство, пір’я і дуже багато говна», – написав він

Він продовжив, що ВВП країни обрушилося на 35%. А гроші виводилося на офшорні компанії Петра Порошенко. В той же час Україна спантеличена виплатою кредитів Міжнародного валютного фонду.

«За рахунок підвищення тарифів ЖКГ. За найдорожчий бензин в Європі. За рахунок припинення медичного обслуговування населення. У нас забирають останнє, щоб ми за міжнародні зобов’язання Порошенко, Яценюка та Гройсмана могли заплатити. А одночасно ця мірзота виводить мільярди грошей собі на рахунки за кордон. Ось це й життя по-новому», – висловив свою думку журналіст.

Як ЗНАЮТЬ ВСІ, Коломойський назвав Порошенко своєю маріонеткою.

Коломойский назвал Порошенко своей «марионеткой»

 

Leave a comment

Top