Чесні новини з усієї України!

Провокація: чи аннексує Румунія Буковину? (відео)

Провокація: чи аннексує Румунія Буковину? (відео)

4 червня Головний військовий прокурор України Анатолій Матіос має намір зустрітися з військовими та Службою безпеки України через відео про нібито анексію Румунією української Буковини та Росією Одеси у 2022 р.

«У зв’язку з викладеними у статті доводами проведу нараду з керівництвом МЗС, Генерального штабу та Головного управління розвідки Міністерства оборони, Служби зовнішньої розвідки, а також виконувачем обов’язків голови СБУ. Всі отримають законні доручення у межах кримінального провадження», – написав Матіос у Facebook.

Він заявив, що внесе до Єдиного реєстру досудових розслідувань дані про підготовку «до вчинення особливо тяжких злочинів, що посягають на територіальну цілісність української держави».

Довідка ЗНАВЦІВ. У відео, про яке йдеться, оприлюднене 26 травня. Автор розповідає про «об’єднання» Румунії та Молдови, анексію Румунією української Буковини, анексію Росією Одеси та визнання Києвом бойовиків на Донбасі у 2022 р. Як зазначається, для «реалістичності» картинки її автори навіть вказали місця дислокації підрозділів румунської армії на Буковині.

https://www.youtube.com/watch?v=Zq-w-DY8UbM
Як ЗНАЮТЬ ВСІ, аби закінчити війну, необхідно домовлятися з Росією.
https://znavsi.info/2019/05/31/abi-zakіnchiti-vіjnu-na-donbasі-treba-domovljatisja-z-rosієju-8313

Top