Чесні новини з усієї України!

Медведчук «За життя»: навіщо він фінансує «Опозиційну платформу“?

Медведчук «За життя»: навіщо він фінансує «Опозиційну платформу“?

Український політичний діяч Віктор Медведчук став найбільшим донором «Опозиційної платформи – За життя», пише сайт “Чесно”.

Майже 769 тис. грн. внесків від фізичних осіб отримав Центральний штаб партії «Опозиційна платформа – За життя» у I першому кварталі 2019 р. Практично всі кошти переказав Віктор Медведчук, звітує партія. Він став донором партії, до якої він приєднався у минулому році та перерахував 701,6 тис. грн.

Звідки такі гроші у пана Медведчука, адже офіційно він бізнесом в Україні не володіє? За даними аналітичного порталу YouControl, власниця деяких компаній, які у 2016 р. належали Медведчуку — теперь усі у належать його дружині Оксані Марченко.

Наприклад, це такі інвестиційні компанії, як «Укркапітал», «Терра-інвест», «Спорт-тур», «Форпостінвест», розмір статутного капіталу підприємств становить понад 3 млрд грн. Більш того, на Марченко оформлена фірма в Росії, яка набула права на розробку одного з найбільших нафтових родовищ у країні.

«Моя дружина не займається бізнесом, вона володіє бізнесом, а керую бізнесом я. Чому я не можу володіти бізнесом? Тому що мої «улюблені» американці в березні 2014 р. запровадили стосовно мене санкції. Із цим пов’язані особливості бізнесу, який належить сьогодні родині», – пояснив Медведчук в ефірі каналу «NewsOne».

До речі, Медведчук контролює ще й два телеканалами – «NewsOne» та «112 канал».

Інші вкладники у партію «Опозиційна платформа – За життя» не менш заможні. Серед інших це керівник ГО «Київська обласна благодійна єврейська громада» Марк Тальянський, якийпереказав майже 29 тис. грн. Очільник осередку «Опозиційної платформи – За життя» у Вінниці, спортсмен і бізнесмен Донатас Піскун перерахував 14 тис. грн, стільки ж надійшло від директора Асоціації «Українсько-ізраїльська торгова палата» В’ячеслава Ушкевича. Менш за всіх перерахував партії бізнесмен Олег Мажуго — 10 тис. грн.

Підкреслимо, що протягом минулого року «Опозиційна платформа – За життя» назбирала 1,2 млн грн, а 2017-го – лише півмільйона.

Як ЗНАЮТЬ ВСІ, у Петра Порошенка є свій олігарх-гаманець.

У Петра Порошенка був свій олігарх-гаманець

Leave a comment

Top