Чесні новини з усієї України!

Хто хоче у шоу-біз? Open Kids шукає новачків

Хто хоче у шоу-біз? Open Kids шукає новачків

Популярна підліткова група Open Kids шукає нову учасницю та оголосила масштабний кастинг. Поки що не відомо, хто з учасниць покидає групу, але на заміну їй вже шукають нову дівчину 14-20 років.

Наразі у кожної талановитої дівчинки з’явився шанс стати частиною команди відомого проекту і потрапити до складу популярної групи.

“Нам потрібні супер яскраві, харизиматичні, талановиті, професійні, в плані вокалу і хореографії, акторської майстерності, бажано, з досвідом на сцені. У той же час, ми готові розглядати будь-яких дівчат, які відчувають, що вони можуть бути на місці Open Kids, у яких є потенціал, якщо чогось не вистачає, ми готові навчити, розкрити в Open Art Studio — у нас є всі можливості. Тобто, якщо ми зрозуміємо, що є людина, у якої не вистачає досвіду в тій або іншій сфері — вокал, танці, акторська, але вона харизматична, зі своїми класними якостями, ми готові зробити вибір на їхню користь», — розповів «Знай.uа» продюсер групи Юрій Петров.

Це перша популярна група в Україні, яка сформувала дитячий шоу-бізнес. За шість років роботи на сцені Open Kids досягли небувалого успіху: збирали тисячні зали на концертах.

Що ж необхідно зробити, щоб стати частиною популярного колективу?

Необхідно зняти відео, в якому ви співаєте свою улюблену пісню Open Kids і викласти на своїй сторінці в Instagram з хештегом #хочувopenkids, відзначити офіційну сторінку @open_kids, а також написати трохи про себе і чому саме ви повинні стати учасницею групи;

Прийом заявок відео-візітівок до 17 червня, а 24 червня в Open Art Studio відбудеться півфінал, де топ-50 претенденток пройдуть кастинг, за результатами якого всього 4 учасниці пройдуть далі.

Як ЗНАЮТЬ ВСІ, найзірковіше весілля вже відбулося.

Юна українка встановила два рекорди з метання важких предметів

Leave a comment

Top