Чесні новини з усієї України!

Конопля він багатьох хвороб на законодавчому рівні: бути чи ні?

Конопля він багатьох хвороб на законодавчому рівні: бути чи ні?

Небезпечний наркотик – чи дієві ліки? Декілька років поспіль це питання хочуть вирішити на законодавчому рівні. У Києві пройшла II Міжнародна медична канабіс-конференція IMCC-2019, на якій фахівці з усього світу обговорювали питання щодо медичного застосування конопель та новітні тенденції використання канабісу, повідомляє сайт “5 каналу”.  

На думку організаторів заходу, в країні таких ліків потребують щонайменше 2 млн пацієнтів. Але через те, що хворі українці не мають доступу до ліків з конопель, а медики не мають змоги  проводити дослідження в цій сфері та користуватися їх результатами. Як відомо, у світі канабіс у різноманітних варіантах є частиною лікувальних протоколів хвороб, включаючи важкі. В Україні вживання марихуани поза законом – можна отримати штраф.

Серед спікерів заходу — українська телеведуча, акторка, журналістка Яніна Соколова, подолала рак за сім місяців за допомогою саме медичного канабісу. Але вона не приховує, що вживала марихуану як знеболювальне. Яніні довелося купляти канабісну електронну цигарку у Сполучених Штатах Америки, де це дозволено.

Крім онкозахворюваних, канабіс допомагає людині з хронічним болем, з розсіяним склерозом, з епілепсією та з пост-травматичним синдромом. До речі, останніх чимало серед військових, які повернулися з війни на сході.

Тому, впевнені лікарі, маріхуану необхідно ввести у медичне використання на законодавчому рівні. Тому, петиція про легалізацію медичного канабісу на сайті Верховної Ради нещодавно набрала 25 тис. необхідних голосів. І її розглянув комітет з прав людини. Законопроект уже підготували, його Верховна Рада може розглянути вже наступного тижня.

«Ключові відповіді, які ми отримаємо в цьому законопроекті, це, по-перше, можливість медичного використання, розробляти безпосередньо і виробляти лікарські засоби. По-друге, дозволити нашим науковцям робити дослідження, тому що зараз все це заборонено. І по-третє, це дозволити культивацію, тому що має бути сировинна база», – пояснює співавтор законопроекту, народний депутат Олександр Опанасенко.

Як ЗНАЮТЬ ВСІ, необхідно робити вакцинацію, аби не хворіти.

Прививки для взрослых: как защититься от опасных вирусов? (медицинская консультация)

Leave a comment

Top