Чесні новини з усієї України!

У Петра Порошенка був свій олігарх-гаманець

У Петра Порошенка був свій олігарх-гаманець

У кожної людини є своє хоббі. Наприклад, у подружжя Загоріїв дуже цікава розвага — інвестування у Блок Петра Порошенка. Як стало відомо, тільки за останні 3 роки вони профінансували “свою улюблену” партію на 1,3 мільйона гривень. Недаремно у кулуарах магната називають «гаманцем Порошенка». 

Та на цьому вони не зупинилися. Вже на 21 лютого цього року, як зазначено у фінзвіті, Народний депутат України, член фракції Блок Петра Порошенка Гліб Загорій перерахував партії 700 тис. грн, а його дружина, голова «Фонду родини Загорій» Катерина переказала 630 тис. грн. Мабуть, в свою родину вже нічого не треба, тому вони вирішили стати єдиними приватними донорами партії Петра Порошенка. Хоча, зазначимо, що з державного бюджету «БПП» отримав не так вже й мало — біля 35,8 мільйона гривень на провадження своєї діяльності.

У структурі надходжень партії такі значні суми переказували тільки на рахунок Донецької територіальної організації «БПП» — у 2017-му та на початку 2018-го року компанія «Енергоміст» перерахувала місцевому осередку партії 986 тис. гривень.

Взагалі, що цікаво, у 2016-2018 рр., коли партія була переважною, на центральний рахунок надійшло лише 174 тис. гривень від фізичних осіб, не враховуючи членських внесків від партійців з регіональних осередків. У четвертому кварталі минулого року надходжень від фізосіб взагалі не було. Та фінансування «Блоку Петра Порошенка «Солідарність» останніми роками відбувалося переважно з бюджетних коштів — за три останні роки політсила одержала 292 мільйони гривень.

Відомо також, що партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність» заводила гроші на свої рахунки, використовуючи персональні дані бюджетників, а пожертви були під виглядом членських внесків.

До речі, після того, як Президентом України став Володимир Зеленський, нардеп Гліб Загорій на своїй сторінці у мережі Фейсбук написав, що більше не балотуватиметься до Верховної Ради. Мабуть, вже йому не цікаво підтримувати Порошенка, який мітить стати прем*єром.

Нагадаємо, Гліб Загорій – народний депутат ВРУ VIII скликання, обраний 2014 р. від партії «Блок Петра Порошенка» (№52 у списку), член Комітету Верховної Ради у справах ветеранів та інвалідів. Кнопкодав, фігурант антикорупційних розслідувань за фактом владних і податкових зловживань, політичної корупції. Власник ПрАТ «Фармацевтична фірма «Дарниця».

Як ЗНАЮТЬ ВСІ, Петро Порошенко вже знає, чим він буде займатися далі.

Уже смирился? Петр Порошенко рассказал, чем будет заниматься в будущем (видео)

 

Top