Чесні новини з усієї України!

Верховная Рада не отпускает Гройсмана в отставку (видео)

Верховная Рада не отпускает Гройсмана в отставку (видео)

Премьер-министра Владимира Гройсмана не хотят увольнять. Он подал в отставку после трех лет работы, но его решение не поддержало большинство: «за» проголосовали только 97 народных депутатов при необходимом минимуме в 226 голосов.

Отметим, что большинство голосов за то, чтобы уволить Гройсмана, отдали внефракционные депутаты, а также партия «Оппозиционный блок», «Самопомич» и «Радикальная партия». При этом, политологи Украины отмечают, что некоторым политсилам было невыгодно отпускать главу правительства в отставку. Такое мнение выразил директор Агентства моделирования ситуаций Виталий Бала на сайте «Сегодня».

Он отметил, что главе правительства будет тяжело вести эффективную предвыборную кампанию и исполнять обязанности премьер-министра одновременно.

«Гройсману в этой ситуации непросто: он хочет иметь свободное время для избирательной кампании и не хочет, чтобы его сделали виноватым во всех проблемах в стране. Он принял решение – Рада его не поддержала. Я не знаю, будет ли он ходить на работу. Он написал заявление и имеет право не выполнять свои обязанности. Но ситуация, на самом деле, сложная», – говорит Бала.

Скорее всего, конкурентам по парламентских выборах выгодно, чтобы Владимир Гройсман остался у власти в прежнем статусе.

«Пока Гройсман будет у власти, по нему будут «стрелять» и использовать его как политическую «грушу», чтобы зрители были в восторге от того, какие неэффективные, но эффектные удары будут наноситься по нему. Кроме того, даже его союзники, которые заявляли, что не хотят видеть его отставку, также не совсем были искренними. Мы видим, что Гройсман решил идти самостоятельно на парламентские выборы. И разные политсилы заинтересованы в том, чтобы он оставался на посту главы правительства и не мог эффективно вести предвыборную кампанию», – подчеркнул Бала.

Политолог уверен, что в таком случае Гройсман воспользуется ситуацией и поработает над выгодами в своей предвыборной кампании.

В свою очередь, сам Гройсман объяснил свое решение.

Моє рішення про відставку – це не емоція, а позиція. Я ніколи у своєму житті не перекладав ні на кого відповідальність. З раннього віку моя відповідальність була переді мною. І досі я її відчуваю.Чую багато критики на адресу Уряду. Деколи вона є справедливою. Я розумію, наскільки сьогодні складні питання в нашій країні, наскільки людям непросто. Нелегко бути Прем’єр-міністром коаліційного Уряду, в якому потрібно знаходити консенсусні рішення, що забезпечують стабільність. Нелегко сьогодні обслуговувати державний борг, за яким лише цього року маємо повернути 417 млрд грн – це третина державного бюджету.Разом з тим, я – абсолютний реаліст, і знаю, що ті кроки, які ми робили, розпочинають зміни. Ці зміни можуть бути швидшими, якщо парламентські фракції, незважаючи на свої політичні приналежності, будуть об’єднуватися і голосувати. Це, вважаю, найголовніше завдання.Звертаюсь до парламентаріїв. Скільки можна продукувати ненависть? Деякі виступи депутатів – абсолютно штучні. Ми ж знаємо одне одного. А перед телекамерами ви позиціонуєте інше, хочете виглядати кращими, ніж насправді. Ви сьогодні критикуєте, а діяли не відповідно до своїх же слів.Я лише три роки Прем’єр-міністр, у той час, як дехто з політиків – десятки років у владі. І сьогодні я борюся з тим, що саме ви й створили – і війну на Донбасі, і підрив економіки, і знищення соціальної політики держави. Сьогодні маємо це “вигрібати” після вас.Для мене Україна – це не просто місце на карті, це велика європейська країна, де є 45 млн сердець, які хочуть жити краще, по-людськи. І від вас це також залежить. Ви сьогодні розвиваєте легені, штовхаючи повітря в інформаційний простір. Займіться тим, щоб голосувати своїм серцем. Щоб кожен відчув вашу відповідальність перед країною. Я таку відповідальність відчуваю.Люди критикують Парламент, говорять, що не поважають його. І сьогодні я зрозумів чому. Тому що дехто тут не поважає сам себе. Ви сьогодні говорили не про Україну, а про себе. Для деяких з вас важливіший мандат, рейтинг, значок, недоторканність. А для мене важлива Україна й українці. Бо я хочу тут жити і працювати. І коли зустрічаю людей на вулицях, хочу, щоб вони посміхалися, а не плакали. А якщо й плакали – то лише від радості.

Posted by Volodymyr Groysman on Neljapäev, 30. mai 2019

 

Как ЗНАЮТ ВСЕ, Зеленский с Гройсманом общались до выборов.

Поцілунок Іуди? Про що шептались Гройсман і Зеленський

Leave a comment

ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины

Top