Чесні новини з усієї України!

Від Гончаренко — імпічмент Президенту?

Від Гончаренко — імпічмент Президенту?

Народний депутат, заступник керівника фракції від Блоку Петра Порошенко Олексій Гончаренко подав у Верховну Раду проект закону про імпічмент Президента України, пише сайт The Бабель.

29 травня на сайті парламенту зареєстрували документ № 10339 «Про спеціальну тимчасову слідчу комісію Верховної Ради України з проведення розслідування вчинення президентом державної зради або іншого злочину». А ось тексту і пояснювальної записки до нього нема.

«Я сьогодні подав свій проект закону про імпічмент. Нам президент обіцяв, що цей законопроект буде, але ніяк не можемо дочекатися від президента цього законопроекту, тому я вирішив допомогти президенту Зеленському, вніс свій законопроект про імпічмент», — підкреслив Гончаренко.

Довідка ЗНАВЦІВ. Напередодні другого туру виборів тоді ще кандидат у Президенти Володимир Зеленський заявив, що серед перших його ініціатив на президентській посаді буде закон про імпічмент глави держави. Вже 21 квітня радник з юридичних питань, глава Адміністрації Президента Андрій Богдан підкреслив, що проект закону про імпічмент Президента практично завершений, який пізніше проект винесуть на публічне обговорення та подадуть на розгляд ВР.

Як ЗНАЮТЬ ВСІ, Олексій Гончаренко згоден йти до в’язниці замість Олега Сенцова.

Народний депутат Олексій Гончаренко згоден йти до в’язниці замість Сенцова

 

Leave a comment

Top