Чесні новини з усієї України!

В Одеському регіоні більше не чекають Палицю та Степанова

В Одеському регіоні більше не чекають Палицю та Степанова

Адміністрація Президента відповіла навіть на одиночний пікет. Так, одеський громадський діяч Олег Михайлик вийшов під стіни Адміністрації Президента України з вимогою провести прозорий, відкритий конкурс на посаду голови Одеської облдержадміністрації.

«Одеська область – це прикордонний регіон, що межує з Румунією та Молдовою, з Придністров’ям – окупованою територією Молдови, де розташовано російський військовий контингент, а також має протяжний морський кордон та 7 морських портів. Враховуючи таке геополітичне та логістичне положення, Одеська область має стратегічне значення для України, для захисту її суверенітету. Тому тут із завидною регулярністю вчиняються провокації чи акції впливу країною-агресором Росією, зокрема, найбільш резонансною стала спроба утворення так званої «бессарабської народної республіки», — написав він.

Михайлик у тексті перерахував нерозкриті гучні скандали регіону та запропонував,  що до влади області повинні прийти нові обличчя. Але на його пікет в АП таки відреагували.

«На мой одиночный пикет появилась первая реакция Администрации Президента Владимира Зеленского. Отреагировал представитель Администрации Президента, выслушал информацию, что в Одессе не приветствуют назначение главой областной госадминистрации чиновников, которые занимали эту должность ранее. Потому что у нас всех к этим людям накопилось слишком много вопросов. Представитель АП ушел докладывать руководству. А через полчаса вышел представитель АП и пересказал слова заместителя главы Администрации Кирилла Тимошенко, что ни Палица, ни Степанов Администрацией Президента Украины на эту должность не рассматриваются», — написав Михайлик.

Як ЗНАЮТЬ ВСІ, Михайлик у Верховній Раді обвинив Труханова у грабежі Одеси.

Михайлик, Кузаконь и Подолянка «дали жару» в Верховной Раде (видео)

Leave a comment

Top