Чесні новини з усієї України!

Для чого в парламенті “Голос” Вакарчука? Відповідає сам Вакарчук (відео)

Для чого в парламенті “Голос” Вакарчука? Відповідає сам Вакарчук (відео)

Святослав Вакарчук розповів, що йде до парламенту заради звільнення політв’язнів. І це для нього — головне завдання, наголосив співак. 

Музикант Святослав Вакарчук став лідером партії «Голос», яка займеться в першу чергу звільненням громадян України, які незаконно перебувають в ув’язненні на території Російської Федерації.

«Ми зробимо все, щоб якомога швидше і політичні ув’язнені, і військовополонені повернулися додому. Я бачу в цьому своє персональне завдання», — пояснив він.

Своє ставлення до ситуації він пояснив тим, що саме в Одесі на концерті йому на руку батько українського військовополоненого моряка Віктор Сорока одягнув браслет, який нагадує про ув’язненних в РФ українських громадян.

“Я не знімаю цей браслет, і він мені щодня нагадує, заради чого я повинен йти у Верховну Раду — для того, щоб такі люди, як Василь Сорока, Олег Сенцов і інші якомога швидше повернулися додому живими і неушкодженими», — поділився Вакарчук.

Нагадаємо, 25 травня Міжнародний трибунал ООН з морського права ухвалив рішення на користь України проти РФ щодо тимчасових заходів на період розгляду справи і зобов’язав негайно звільнити захоплених українських моряків і військові кораблі.

Як ЗНАЮТЬ ВСІ, Антін Мухарський теперь розсилає запрошення на свій концерт російською мовою.

Антин Мухарский «перепрошился»: анонсы концерта рассылает на двух языках

 

Leave a comment

Top