Чесні новини з усієї України!

Росія купила серіал “Слуга народу”, «квартальці» не причетні 

Росія купила серіал “Слуга народу”, «квартальці» не причетні 

Російська компанія «Яндекс» придбала у міжнародного дистриб’ютора Eccho rights права на показ в інтернеті на території РФ серіалу «Слуга народу», в якому головну роль зіграв Президент України Володимир Зеленський. При цьому студія «Квартал 95» заявила про непричетність до продажу прав на трансляцію кіно.

Як стало відомо, дивитися серіал можна майданчику «Кинопоиск» за передплатою. Представник «Яндекса» навіть заявив про ексклюзивні права на серіал, але згодом стало відомо, що це — неправда. Та за два дні до цього серіал був заблокований на офіційному каналі «Слуга народу» на YouTube, допоки не вирішаться всі юридичні питання щодо цього питання.

У свою чергу студія «Квартал 95» заявила про непричетність до продажу прав на трансляцію «Слуги народу» в Росії «Яндексу», адже міжнародною дистрибуцією телешоу займається шведська компанія Eccho Rights, серед яких також «Розсміши коміка» та «Розсміши коміка. Діти».

Вірогідно, «Студія 95» прибрала серіал з безкоштовного показу на YouTube вже після того, як міжнародний дистрибутор домовився з «Яндексом» про показ за підписку.

Цікаво, чи хочуть самі росіяни подивитися серіал аби дізнатися, як стають президентами з народу?

Як ЗНАЮТЬ ВСІ, політична партія «Слуга народу» набирає популярність серед українців.

У «Слуги народа» — свыше 40%. Пока в Раду «проходят» Зеленский, Бойко, Порошенко, Тимошенко (опрос по выборам)

Leave a comment

ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины

Top