Чесні новини з усієї України!

Чи повернеться Саакашвілі до України?

Чи повернеться Саакашвілі до України?

Міхеіл Саакашвілі хоче повернути собі громадянство України. Лист з проханням до Адміністрації Президента подав його адвокат Руслан Чорнолуцький, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Колишній президент Грузії і екс-голова Одеської облдержадміністрації Міхеіл Саакашвілі залишився взагалі без громадянства, коли Петро Порошенко спочатку надав, а потім забрав право на проживання в Україні.

У новопризначеного Зеленського він просити більш нічого не хоче – ні посади, ні преференції, тільки дайте йому заїхати до України та захистити свої права в суді.

«Юристи стверджують, що позбавлення мене українського громадянства незаконне, так як за Конституцією України не можна позбавити громадянства громадянина України, а за міжнародним правом не можна залишати людину взагалі без громадянства», — написав у листі Саакашвілі.

Довідка ЗНАВЦІВ

Порошенко своїм указом позбавив Саакашвілі українського громадянства, коли той перебував у США. У вересні 2017-го Саакашвілі перетнув польсько-український кордон в оточенні своїх прихильників, що супроводжувалося протистоянням з прикордонниками і правоохоронцями. У свою чергу Мостиський районний суд Львівської області визнав Саакашвілі винним у незаконному перетині кордону України.

12 лютого 2018 року його затримали у київському ресторані та повезли до аеропорту, аби відправити його до Польщі, адже в Україні він знаходився незаконно, а тому з «дотриманням усіх юридичних формальностей був повернутий до країни, звідки прибув, порушуючи вітчизняне законодавство»

Як ЗНАЮТЬ ВСІ, олігарх Коломойський розповів усю правду про Зеленського

Олигарх Коломойский рассказал всю правду о Зеленском (видео)

 

 

Leave a comment

Top