Чесні новини з усієї України!

Ірина Луценко: «БПП буде конкурувати на виборах з Вакарчуком» (відео)

Ірина Луценко: «БПП буде конкурувати на виборах з Вакарчуком» (відео)

Фракція Блок Петра Порошенко допускає співпрацю з новоствореною партією «Голос» співака Святослава Вакарчука.

Як заявила представник Президента Ірина Луценко, на виборах до Верховної Ради БПП і Голос будуть конкурувати за місця в українському парламенті.

 

«Якщо ми зайдемо, а ми точно заходимо — на це вказують усі соціологічні дослідження, і Святослав Вакарчук буде не тільки співати, а й пропонувати щось суспільству і зайде в парламент, і його курс буде збігатися з нашим курсом, то ми, звичайно, будемо пропонувати йому входити в якусь конструктивну співпрацю», — каже дружина Генпрокурора.

Довідка ЗНАВЦІВ

16 травня на Старокиївській горі Святослав Вакарчук оголосив про створення власної партії «Голос» і представив свою команду. Артист заявив про свій намір брати участь у парламентських виборах. Він обіцяє зробити свій політпроект «партією справжніх змін».

 

За твердженням видання «Страна«, Вакарчука пов’язують хороші відносини з бізнесменами Віктором Пінчуком і Томашем Фіалою.

«У політичних колах очікують побачити підтримку проекту Вакарчука через розкрутку в афілійованих ЗМІ — на каналах групи StarLightMedia Пінчука (СТБ, ICTV, «Новий») і в холдингу «Новий час» (однойменний журнал і радіостанція), що належить фіали. Ще один ймовірний, але дуже важливий гравець на стороні музиканта — американський мільярдер Джордж Сорос, який працює з Україною через свої фонди. Поява в партії Вакарука представників організацій, що живуть за рахунок грантів Сороса, вважається само собою зрозумілим», — пише ресурс.

Як ЗНАЮТЬ ВСІ, у Гройсмана вважають, що достроковий розпуск Ради — вирішене питання.

Юна українка встановила два рекорди з метання важких предметів

Top