Чесні новини з усієї України!

У Черкасах побили журналіста. Він уже 10 днів в комі. Розслідування нема

У Черкасах побили журналіста. Він уже 10 днів в комі. Розслідування нема

Позитивних новин про стан здоров’я та розслідуванні замаху на вбивство черкаського журналіста Вадима Комарова, який вже 10-й день лежить у реанімації в стані коми, немає.

Про це повідомив голова Національної спілки журналістів України (НСЖУ) Сергій Томіленко, посилаючись на слова секретаря НСЖУ Валерія Макеєва, який знаходиться на прямому контакті з сім’єю журналіста і з черкаської поліцією, — передають ЗМІ.

За його словами, Вадим Комаров все ще знаходиться в черкаській міській лікарні швидкої допомоги в стані клінічної коми, тобто без свідомості. У журналіста проломлено череп після трьох ударів по голові, які, за попередньою версією, скоєно арматурою.

«На даний момент проведена одна оперативна операція видалили дві гематоми мозку. У той же час, лікарі відмовляються робити прогнози щодо перспектив одужання журналіста. Рідні щодня відвідують Вадима і це, на жаль, не можна назвати спілкуванням», — написав Томіленко.

Все ще залишається гострою потреба в коштах на оперативну терапію і на лікування. Зараз витрати на ліки складають приблизно по 3 тисячі гривень на день.

Друзі журналіста обговорюють питання про залучення до лікування ізраїльських лікарів, які спеціалізуються на реабілітації хворих у важкому стані, проте грошей у рідних на це немає.

«Картка Комарова Вадима Едуардовича в Приватбанку — 5168 7555 2672 1028 (у рідних є доступ до рахунку). Кожен день — це плюс один день. Це перемога», — пише Томіленко.

Довідка ЗНАВЦІВ

Про те, в Черкасах побили журналіста-розслідувача Вадима Комарова стало відомо 4 травня. Після нападу його відвезли в реанімації третьої міської лікарні у важкому стані.

Як ЗНАЮТЬ ВСІ, одеські активісти обіцяють «жорстку реакцію на спроби повернути «руський мір».

Одеські патріоти щодо проспекту Жукова: «Реваншу не буде!» (відео)

Leave a comment

ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины

Top