Чесні новини з усієї України!

Одеські патріоти щодо проспекту Жукова: «Реваншу не буде!» (відео)

Одеські патріоти щодо проспекту Жукова: «Реваншу не буде!» (відео)

Представники одеського осередку політичної партії «Національний Корпус» записали відкрите звернення з приводу закликів повернути проспекту Небесної Сотні в Одесі стару назву — на честь Маршала Георгія Жукова.

«Друзі! Сьогодні проросійські сили здійснюють спробу реваншу. Вимоги до мера змінити назву проспекту Небесної Сотні та повернути назву ката та вбивці укарїнського народу маршала Жукова є паплюженням та насмішкою над українцями, що віддали своє життя під час зимової революції, — звертається до глядачів голова осередку партії Олександр Дроздов. — Жуков, який віддавав самогубні накази для тисяч солдатів, відносився до військовослужбовців як до розхідного матеріалу та був міфологізований за часів СРСР, не буде частиною Одеси». 

За словами лідера одеських нацкорпусівців, вимога, яку представив на днях народний депутат від опозиції Микола Скорик до міського голови — з пропозицією повернути проспекту стару назву на честь маршала війни, свідчить про те, що «проросійські сили, що вже перетворили Донецьк та Луганськ у випалені міста, хочуть зробити те саме з Одесою».

«Національний Корпус» пообіцяв «жорстку реакцію» на будь-які спроби «реваншу».

«Ми не допустимо повзучої окупації «руським міром» Одеси!» — заявив патріот.

Довідка ЗНАВЦІВ

Народний депутат, голова одеської організації «Опозиційного Блоку» Микола Скорик запропонував міській владі повернути назву проспекту Маршала Жукова, який перейменували в проспект Героїв Небесної Сотні.

Відповідне звернення Микола Скорик зробив у своєму Фейсбуку після того, як стало відомо, що петиція за таке ж відновлення назви у місті Харкові, розміщена на сайті місцевої мерії, швидко набрала необходні для розгляду 5 тисяч голові містян.

Скорик пропонує Одеській міській раді виправити «художества» екс-губернатора Одеської області Міхеїла Саакашвілі.

«Хотів запропонувати одеським депутатам і одеському керівництву зробити кроки, спрямовані на відновлення історичних назв, пов’язаних з людьми, які звільняли нашу батьківщину від фашистських загарбників. В першу чергу це стосується імені Георгія Костянтиновича Жукова», — заявив опозиціонер.

«Я з повагою ставлюся до Небесної сотні, але в пам’ять про цих людей можна назвати якусь іншу вулицю. До того ж найкращим свідченням поваги до їх пам’яті стало б розслідування вбивств на Майдані, чого за п’ять років так і не було зроблено», — написав він.

Екс-глава Одеської ОДА Міхеїл Саакашвілі своїм розпорядженням надав нові назви приблизно трьомстам вулицях, проспектами та переліком Одеси і населених пунктів Одеської області.

Тоді в Одесі зникли вулиці Дніпропетровська дорога, Героїв Сталінграда, проспект Маршала Жукова, вул.Чапаєва, десять Чапаєвської провулків і десятки інших. Замість них з’явилися вулиці Героїв Крут, Івана і Юрія Липи, Семена Палія, ул.Бернардацці, проспект Небесної сотні, вул.Івана Мазепи, ул. Романа Шухевича та інші.

Як ЗНАЮТЬ ВСІ, лідер партії «НАШІ», народний депутат Євгеній Мураєв оприлюднив відео-ролик, знятий на стадіоні «Олімпійський» в Києві.

«Президент Зеленський, дій…ТЕ!» Євген Мураєв зняв скандальне звернення-пародію (відео)

Leave a comment

Top