Чесні новини з усієї України!

«Президент Зеленський, дій…ТЕ!» Євген Мураєв зняв скандальне звернення-пародію (відео)

«Президент Зеленський, дій…ТЕ!» Євген Мураєв зняв скандальне звернення-пародію (відео)

Лідер партії «НАШІ», народний депутат Євгеній Мураєв сьогодні оприлюднив відео-ролик, знятий на стадіоні «Олімпійський» в Києві. Саме там, де перед другим туром виборів знімав своє звернення про дебатах до Порошенка новообраний глава держави Володимир Зеленський.

Стилістика відео Мураєва дуже нагадує знамените відеозверення Зеленського до Порошенка. Депутат також іде по нічному полю стадіона і в ультимативній формі вказує своєму візаві на одну з найважливіших проблем країни.

Мураєв звертається до Зеленського з питанням про війну на Донбасі.

«На жаль, у вашій стратегії дуже багато недомовлених, взаємовиключних і темних місць, — каже на відео парламентарій. — Ваша позиція щодо вирішення конфлікту на сході нашої країни — це точна калька з того, що пропонував нам Порошенко протягом останніх п’яти років, а це означає: продовження війни, руйнування нашої країни, і це шлях в нікуди».

За переконанням Євгенія Мураєва, лише прямі переговори з представниками самопроголошених ДНР і ЛНР здатні привести до врегулювання ситуації на південному сході країни. Крім того, зазначив Мураєв, з Росією переговори повинні вести посли і кадрові дипломати, а не «бізнесмени і куми».

«Ви можете і повинні говорити з Донбасом — з нашими громадянами, з усіма сторонами конфлікту. І це залежить від вас. Володимир Олександрович, вам повірила вся країна, повірила, що темні часи позаду. Пам’ятайте: набагато легше погасити світло всередині, ніж розсіяти темряву навколо. Хотіли в історію — дій … ТЕ», — заявив депутат, зімітувавши кінцівку відеоролика Зеленського: «Даю вам 24 години. Думай … ТЕ!».

Як ЗНАЮТЬ ВСІ, міністр Рева назвав жителів Донбасу «мразями».

Юна українка встановила два рекорди з метання важких предметів

Leave a comment

Top