Чесні новини з усієї України!

Який там мораторій?! Одеситів з малою дитиною викинули на вулицю (відео)

Який там мораторій?! Одеситів з малою дитиною викинули на вулицю (відео)

Це відео збурило всю Одесу. Пізнього вечора в квартирі сокирою вибивають двері. Прямо по брудній підлозі під’їзду тягнуть літню людину. Це колектори — прийшли «звільняти квартиру боржників».

Про страшний випадок в Одесі, що стався напередодні Пасхи, 26 квітня, біля 20.00, пише Ділова Одеса.

«До людей додому в провулок Онілової прийшли невідомі особи, кувалдою вибили двері, виволокли всю сім’ю, включаючи батьків (51-річній матері чоловіка зламали ногу, жінку довелося госпіталізувати), їх невістку з 8-місячною дитиною і сина», — повідомляє видання.

 

Приводом для атаки колекторів став кредит, взятий батьками. У зв’язку з тим, що не була погашена частина боргу (30%), кредитодавець кілька разів перепродав заборгованість, що залишилася іншим структурам, при цьому позичальникові не давали можливості погасити борг, що залишився.

В результаті маніпуляцій, квартиру перереєстрували з порушенням закону у «приватного» реєстратора.

 

Довідка ЗНАВЦІВ

Напад «колекторів» стався, незважаючи на те, що квартира знаходиться під арештом, і в ній прописана маленька дитина.

Де була в цей час поліція, яка ЗОБОВ’ЯЗАНА охороняти мешканців квартир, що знаходяться під мораторієм на виселення боржників за кредитами — невідомо…

До речі, випадок подібного виселення з квартири людей «колекторами» в Одесі — вже не перший. Проте пообіцявши декілька місяців тому зупинити це свавілля, голова місцевої поліції Дмитро Головін дотримувався своїх слів. У місті було тривалий час тихо. Однако нещодавно Головіна звільнили з займаної посади. І знову почалось!..

 

Як ЗНАЮТЬ ВСІ, племінник нардепа Сергія Ківалова приватизував службову квартиру.

Племянник Кивалова приватизировал квартиру. Почему эту историю расследует ГБР?

Leave a comment

Top