Чесні новини з усієї України!

Весняна краса: як виглядає «сад Гришка» в Києві (фото)

Весняна краса: як виглядає «сад Гришка» в Києві (фото)

Захоплюватися навесні можна нескінченно, як і нескінченно писати про її принади. І якщо зима асоціюється зі снігом, літо з морем, осінь з листям, то весна — виразно з квітами. Ну а де, як не в ботсаду, знайти квітучий клондайк в столиці.

Коли ти живеш в мегаполісі, дуже важливо мати нехай і невелику територію для усамітнення з природою. І ботсад в даному випадку — острівець порятунку. Від співу птахів і запаху цвітіння, під симфонію колихалися від вітру листя здається, що ніяких проблем більше немає. Якщо ти не закоханий, хочеться закохатися. Якщо ти не натхненний на нову справу, тут ти неодмінно знайдеш свою музу (відкриємо секрет, вона сидить всередині вас, просто важливо її розбудити). І якщо прочитавши це, ви ще не зважилися виділити пару годин на прогулянку в ботсаду, Інформатор зробив ще і фоторепортаж.

Національний ботсад імені Гришка — територія, площею більше 129 га, насичена обладнаний локація для фотосесій, прогулянок, пікніків і просто відпочинку. Тут відтворили не тільки рослинне багатство, а й рельєфні особливості типових ландшафтів з усього світу, пише Київський Інформатор. Тут є окремий сад бузку, сад магнолій, розарій, липова алею, березовий гай та багато іншого. Крім цього, оранжереї, альтанки для відпочинку і просто особлива атмосфера, яку не зустрінеш більше ніде.

Де: вулиця Тімірязєвська, 1

Як доїхати: від станції метро «Дружби народів» по ​​вулиці Бастіонній 15 хвилин ходьби до ботсаду; від станції метро «Печерська» проїхати автобусом № 62 або тролейбусом №14 до кінцевої зупинки «Ботанічний сад»; від залізничного вокзалу доїхати можна на тролейбусі №14; також є нижній вхід в сад з боку Видубицького монастиря, близько 20 хвилин ходьби від моста Патона.

Ціна: 50 гривень для дорослого, 20 гривень для школярів. Вхід в оранжерею теж платний — 20 гривень.

Як ви знаєте, ботсад Гришка — не єдиний в Києві. Є ще ботсад імені Фоміна, де як раз в цей період також цвітуть магнолії. До слова, вхід туди безкоштовний.

Як ЗНАЮТЬ ВСІ, по Одесі їздить авто із «Безумного Макса».

По Одессе ездит авто из «Безумного Макса» (видео)

Leave a comment

ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины

Top