ЗНАЄМО МИ — ЗНАЄ УКРАЇНА!

Старенький телефон: Чи вірите ви, що Ірині Геращенко дійсно хтось погрожує?

Старенький телефон: Чи вірите ви, що Ірині Геращенко дійсно хтось погрожує?

Перший віце-спікер Верховної Ради України Ірина Геращенко регулярно отримує телефонні погрози.

Невідомі особи надсилають повідомлення на мобильний та пошту чиновниці.

За словами Геращенко, вона не боїться погроз и не скаржилася до Міністерства внутрішніх справ (МВС). Чиновниця зізналася, що раніше їй вже погрожували при режимі Януковича, однак деталі вона не розкрила. Про це Геращенко повідомила на своїй сторінці у Facebook.

 

У своєму повідомленні Геращенко також звернулася до МВС і попросила почати займатися своїми обов’язками, а не коментувати ролики в інтернеті і виборчий процес.

Чиновниця наголосила, що виборчим процесом займається Центрвиборчком, а МВС має зосередитися на злочинності і безпеці українців.

Наприкінці повідомлення Геращенко все ж подякувала простим поліцейським за їхню важку роботу.

 

Довідка ЗНАВЦІВ

Радимо читачам звернути увагу на дві цікавих деталі. Перша — судячи з фото, пані Геращенко користується старим телефоном, модель фірми Nokia, який, за широко відомим переконанням, ніби-то не прослуховується і не відслідковується. Що ж ховає від суспільства віце-спікерка, яка протягом останніх років активно займається звільненням полонених, захищає чинного президента і — як колишній журналіст — любить розповідати про свободу слова?

Друга деталь — саме повідомлення. А точніше, час його появи у медіа-просторі України, і формат написання. На що розрахована така інформація? На те, що українці повірять у бажання когось із штабу Зеленського так бездарно палитися?:-)

А що про це думаєте Ви?

Як ЗНАЮТЬ ВСІ, спікер Верховної Ради Андрій Парубій боїться, що Володимир Зеленський його розстріляє.

Парубий боится, что Зеленский его расстреляет (видео)

Leave a comment

Top