ЗНАЄМО МИ — ЗНАЄ УКРАЇНА!

Прогноз погоди: холод на вихідні

Прогноз погоди: холод на вихідні

У вихідні 13-14 квітня в Україні переважатиме холодна погода.

Про це у своєму Фейсбуку пише синоптик Наталя Діденко.

«13-14 квітня в Україні очікується холодна погода, лише на Сході та Півдні повітря залишиться дещо теплішим. У суботу-неділю максимально очікується протягом дня на Заході та Півночі +7+12 градусів, у Центрі +10+15 градусів, на Півдні та Сході +14+18 градусів, — повідомляє спеціаліст. — У нічні години температура повітря коливатиметься в межах 3-8 градусів тепла, на Півдні до 10 градусів тепла».

За інформацією Діденко, дощі, від невеликих до помірних, пройдуть 13 квітня у східній частині України, 14 квітня — на Півдні. На решті території буде без істотних опадів, хіба що подекуди тумани.
Холодна та волога погода – привід подихати свіжим, не пересушеним, повітрям.

У Києві 13-14 квітня також переважатиме прохолодна погода, температура повітря у денні години +8+10 градусів, проте суттєві опади не передбачаються.

«Погода сприятиме прогулянкам, лише варто тепліше одягнутися і подбати про профілактику від кліщів та паразитів за допомогою крапель #SENTRY Natural Defense, на основі абсолютно натуральних та безпечних ефірних олій. Чудовий вибір для захисту від бліх, кліщів та комарів», — рекомендує синоптик.

Як ЗНАЮТЬ ВСІ, близько 8 760 грн потрібно, щоб підготувати свій автомобіль до нового сезону.

Сколько стоит подготовить машину к весне? (инфографика)

Leave a comment

Top