Чесні новини з усієї України!

Як проголосують українці у другому турі? (опитування)

Як проголосують українці у другому турі? (опитування)

Група «Рейтинг» опублікувала результати опитування, яке проводилося з 5 по 10 квітня серед трьох тисяч респондентів по всій Україні. Розрив між кандидатами складе більше 40% — і це набагато більше, ніж було після першого етапу голосування.

83% опитаних вважають, що країні сьогодні потрібні радикальні зміни. Лише 6% переконані, що нехай все залишається так, як є, аби не гірше, а 7% — за повернення в минуле. Очікування радикальних змін домінують серед представників усіх регіональних, вікових та електоральних груп.

52% опитаних очікують поліпшення ситуації в країні в результаті президентських виборів. Після I-го туру президентських виборів позитивні очікування зросли в 1,5 рази. Незважаючи на це 25% не мають ніяких надій на зміни, ще 7% — взагалі очікують погіршення. Щодо більше тих, хто вірить в оптимістичний сценарій розвитку після виборів, серед жителів Півдня, більш молодших опитаних і виборців Володимира Зеленського.

На питання «За кого з цих кандидатів Ви будете голосувати у другому турі виборів Президента України?» Опитані відповіли наступним чином: 51% сказали, що будуть голосувати за Володимира Зеленського, 21% — за Петра Порошенка. Ще 18% — не визначились, 10% — не мають наміру голосувати. Серед тих, хто має намір голосувати у другому турі 61% — за Володимира Зеленського, 24% — за Петра Порошенка. Ще 15% — не визначились. Серед тих, хто має намір голосувати в другому турі і визначився з вибором: 71% — за Володимира Зеленського, 29% — за Петра Порошенка.

Володимир Зеленський випереджає свого конкурента у всіх вікових категоріях. Також він є лідером серед жителів Сходу, Півдня і Центру. У той же час на Заході — позиції обох кандидатів майже рівні.

61% опитаних вірять, що наступним Президентом України стане Володимир Зеленський, 17% — Петро Порошенко. Ще 22% — не визначились з відповіддю. Серед електоральних груп кандидатів, які набрали значні результати в I-му турі, відносна більшість переконана, що майбутнім главою держави стане Володимир Зеленський. У середовищі прихильників Петра Порошенка половина переконані в перемозі свого фаворита, одночасно чверть вважають, що переможе Володимир Зеленський.

20% опитаних вважають, що коли люди вибирають Володимира Зеленського, вони швидше голосують безпосередньо за особистість, а 66% — таким чином висловлюють протест проти існуючої ситуації в країні (в лютому — 50%). Це, до речі, визнають і виборці Порошенко. Навіть серед виборців самого Володимира Зеленського близько 60% свого вибору висловлюють насамперед протест проти існуючої ситуації в країні.

39% опитаних відзначили, що очікують значних фальсифікацій у ІІ-му турі виборів Президента 21 квітня 2019 року. 37% вважають, що фальсифікації будуть незначними, і тільки 14% взагалі не очікують ніяких фальсифікацій виборів. Найбільше тих, хто очікує значних фальсифікацій, серед жителів Півдня і Сходу країни.

Як ЗНАЮТЬ ВСІ, президент Петро Порошенко заявив, що сподівається балотуватися в Європарламент на наступних виборах в 2024 році.

Уже смирился? Петр Порошенко рассказал, чем будет заниматься в будущем (видео)

Leave a comment

ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины

Top